Levné barevné plechové garáže

Nevyhovují vám klasické plechové garáže v základním pozinkovaném provedení a hledáte vzhledově nápaditější řešení? Právě pro vás jsou barevné garáže s barevným lakováním RAL.

Široká paleta barev

Barevná garáž může mít kterýkoliv z 23 odstínů RAL v naší základní nabídce, za příplatek však i jakoukoliv jinou barvu z této palety. Přičemž lakováním lze opatřit plechy, vrata i atiku garáže. A to jak v jednotné barvě pro celou garáž, tak v rozdílné pro každou část.

Vzhled garáže tak snadno sladíte s okolním prostředím.

Varianty a přizpůsobitelnost

Levné plechové garáže jsou k dostání jak ve variantě s jedním stáním, tak i jako dvojgaráže, spojením více kusů do sestavy zase lehce vytvoříte řadové garáže pro libovolný počet vozů.

Podle potřeby pak mohou mít plochou anebo sedlovou střechu. Dvoukřídlí, ale i výklopná vrata, případně je lze opatřit výřezem pro osazení okna a dveří, dodatečně zesílit střechu...


Montáž se provádí bez použití techniky, ručně. A je velmi rychlá - hotová v řádu hodin. Již smontovanou garáž můžete kdykoliv zase rozložit, uskladnit anebo přesunout a znovu smontovat na novém místě.

Více podrobností o vlastnostech, stavební připravenosti... najdete níže.

 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

Máte raději osobní přístup? Pak nám zavolejte na naši linku +420 840 810 810

 

levne garaze ral 1

Zobrazit fotogalerii