Plechové garáže pozinkované 

Levné plechové garáže v základním pozinkovaném provedení bez barevného lakování představují rychlý a nejdostupnější způsob, jak zajistit garážování automobilu či skladové prostory.

Plechová garáž za lidovou cenu a v mnoha rozměrech...

Plechová garáž v tomto provedení s rozměry 2,4 x 2,4 m u nás vyjde dokonce jen na částku lehce přesahující 12 000 Kč.
K dostání je pak hned v 37 typizovaných rozměrech, a to až do velikosti 6x7 m. Mezi nejžádanější však patří plechová garáž 3x5 m. 

Rychlá montáž, mobilita a nulová údržba

Protože jsou garáže plechové a ošetřené základním zinkováním, nemusíte se zatěžovat pravidelnou údržbou.
Samotná montáž je otázkou hodin, ve srovnání se standardní výstavbou je proto doslova blesková, a provádí se ručně - bez použití těžké techniky. Vše vyžaduje jen minimální stavební připravenost - betonové patky, betonovou desku, věnec či zámkovou dlažbu. (Garáž dodávána bez podlahy.)

Demontáž plechové garáže je stejně rychlá. Můžete ji proto kdykoliv rozložit a ze stávajícího místa přesunout na míso nové, což podstatně zvyšuje možnosti využití:

  • garáž pro auto
  • zahradní domek
  • rychlý mobilní sklad
  • obytná stavební buňka
  • stavební šatna


Garáže se dají totiž dodatečně rozšířit o dveřní a okenní otvory, standardní dvoukřídlé dveře nahradit výklopnými, případně zesílit střechu pro zvýšení její únosnosti či celou garáž zvýšit až na 3 m.


V případě potřeby je tedy možné upravení plechové garáže na míru tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům.

Jednomístná, dvojmístná garáž i řadovky

Plechové garáže lze zároveň řadit a spojovat do sestav. Spojením klasické garáže s jedním stáním s další tak jednoduše vznikne plechová dvojgaráž anebo rovnou řadové stání pro větší počet automobilů.

Vybrané plechové, ale také betonové garáže, montované garáže s omítkou a eurogaráže si pak můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru (dostupnost dané garáže doporučujeme předem telefonicky ověřit).

 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

Máte raději osobní přístup? Pak nám zavolejte na naši linku +420 840 810 810

 

garaze plechove 14

Zobrazit fotogalerii