Kromě příznivé pořizovací ceny je hlavní devízou mobilní garáže, jak již napovídá její název, možnost přesouvat ji z jednoho místa na druhé. A to ne pouze jednou, vždy podle potřeby. Zejména levné plechové garáže jsou proto často využívány jako tzv. rychlé sklady, případně dočasné stavby (např. než se rozhodnete pro stavbu trvalé garáže).

Starší vozy bývaly menší, a tak se stavěly i menší garáže. Moderní auta jsou ale každým rokem větší a robustnější. Není tedy divu, že jim mnohé garáže přestávají stačit. Ukážeme vám, jak se dá tento problém řešit.

Auto není levnou záležitostí už při koupi. Další výdaje znamenají nutné opravy, jejich četnost a nákladnost je tedy ideální minimalizovat. Zde je šest příkladů, jak na to.

Montovaná plechová garáž s omítkou je ideálním kompromisem mezi stavbou zděné či pořízením betonové garáže a levnými plechovými garážemi. Představuje skvělý poměr kvality a ceny.

Vyjít z vyhřátého domova do nevyhřáté garáže nebývá právě příjemné. Zejména, jestliže vám slouží jako příležitostná, či dokonce stálá dílna.

Nemusí jít rovnou o kompletní reorganizaci prostor garáže, často postačí, když od polic a regálů vzhlédnete vzhůru. Právě strop je totiž jako úložný prostor nejčastěji opomíjen, a přitom nabízí spoustu místa k využití.

Bezpečně zaparkovat větší automobil do garáže, která poněkud neodpovídá jeho proporcím (nebo je zkrátka příliš přeplněná) se může mnohdy změnit ve frustrující záležitost.

Realizace nové či renovace stávající garáže není nikdy levnou záležitostí, ať už se jedná o betonové garáže, zděné nebo levné plechové garáže. Přesto je možné výhledově minimalizovat alespoň provozní náklady, např. co se týče osvětlení. Hodně s tím může pomoci, sáhneme-li po LED osvětlení.

Ačkoliv nejsou požáry garáží zase tak časté, vzhledem k obsahu, který se uvnitř nachází – a automobilem to v tomto případě zpravidla nekončí – mohou se způsobené škody vyšplhat  i ke statisícům. Proto se vyplatí snaha riziko vzniku požár snížit. A často jsou to velmi jednoduché tipy a kroky.

Během zimy se samozřejmě nevyhnete tomu, aby se do vaší garáže dostal sníh či led, což ovšem podlaze v garáži příliš neprospívá. Navíc se stává místy namrzlá a kluzká. To pak představuje nemalé riziko úrazu. Jak tomu předejít?

Pokud jste starostlivými majiteli domácího mazlíčka, myslete na jeho bezpečný pobyt také v garáži. Ať ji vlastníte, nebo pořízení nové garáže teprve plánujete, je vhodné její prostor upravit a zabezpečit tak, aby zde zvířeti nehrozilo žádné nebezpečí.

Potřebovat a chtít novou garáž je jedna věc, ale pořídit takovou, která je nejen pěkná a cenově dostupná, ale především splní všechny vaše potřeby, je věc druhá. Na co tedy nezapomenout.

Řada z nás používání svého automobilu v zimě omezuje. Pokud jej i tehdy často užívá, omezuje obvykle jeho čištění a mytí. To však není právě dobré rozhodnutí.

Garážová vrata jsou poměrně často používána, a tak jsou vystavena riziku, že do nich narazíte vozem či při hrách dětí v jejich blízkosti úder míče vytvoří promáčklinu. Toto riziko stoupá zejména v případě, že garáž je (či plánujete) propojena s domem, kdy je v mnoha případech pohodlnější využít ke vstupu právě garážová vrata místo hlavního vchodu. Typicky v situacích, kdy manipulujete s rozměrnými a těžkými předměty.

Je samozřejmé, že svým domovům věnujeme dostatečnou péči a pravidelně je uklízíme, abychom se v nich cítili příjemně. Je až s podivem, že stejně nepřistupujeme také ke garáži. Nastupující měsíc září je přitom pro její údržbu a kontrolu stavu ideální.

Kvalita ovzduší v domácnosti je dnes poměrně známé téma, kterému věnuje pozornost prakticky každý. V případě garáže je však spíše opomíjené, přestože řada jejich uživatelů zde tráví z nejrůznějších důvodů i dlouhé hodiny denně. Jak tedy kvalitu ovzduší vylepšit (i bez velkých investic)?

Dnešní téma zní: Jak prostor garáže co nejlépe rozčlenit a zorganizovat a na co nezapomenout, má-li být v garáži jednou provždy přehledný systém.

Jistě máte v garáži nejeden regál, kdy vše v něm umístěné je krásně vidět a je snadno přístupné, doslova na dosah ruky. Proč tedy řešit skříňky, které mohou být na pořízení nákladnější? Nabízíme důvody, proč si jich aspoň pár pořídit a jak přitom lze ušetřit.

Potřebujete stylové a účelné kryté parkování pro svůj automobil a současně přemýšlíte, jak dlouhodobě a efektivně snížit náklady na energie? Pak fotovoltaický přístřešek na auto, jako je např. SOLAR ENERGO, může být tím pravým řešením.

V nabídce Hobbytec najdete garáže mnoha rozměrů, a to pro jeden, dva, či dokonce více vozů. Nebo ji můžete využít ke skladovým účelům, případně jako domácí dílnu. Optimálním rozměrům garáže jsme se věnovali již dříve, ale jak je to s výškou?

Pořídili jste si či plánujete si pořídit novou garáž a již nyní zvažujete, jak řešit její vytápění? Nabízíme několik tipů.

Je více než vítané, když je v létě venku teplo anebo rovnou horko, v garáži to však už tolik neplatí. Zejména pokud slouží jako dílna, vysoké teploty výrazně znepříjemňují, a někdy dokonce komplikují pobyt v ní. Jak tedy udržet v garáži přijatelné teploty?

Dnes vám představíme dvě základní pravidla a jeden užitečný a levný způsob jak zvýšit zabezpečení nejen levné plechové garáže.

Prozradíme vám, co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti při zařizování garáže jako dílny, a přidáme i postup realizace.

Než se pustíte do jakýchkoliv úprav ve své garáží, uvědomte si, jaké potřeby a nároky na ni vaše rodina má. Je-li sportovně založená, bude s největší pravděpodobností hrát důležitou roli dostupnost
a organizovanost úložného prostoru.

Pořizujete novou garáž a zajímá vás, jaké jsou současné ceny tzv. hotových garáží? A jak výhodněji vyjdou oproti zděné výstavbě? Připravili jsme stručný přehled několika cenových příkladů z každé kategorie v nabídce Hobbytec.cz.

Zdánlivě nelehký úkol, který může zabrat i několik dní času, ve skutečnosti jej však s dobrým plánováním jednotlivých fází v dostatečném předstihu dokážete realizovat velmi rychle, a to i v případě, že se pustíte do rozsáhlejších prací.

(A) Kdy se vyplatí pořídit novou garáž a (B) co tím výhledově můžete získat oproti situaci, kdy byste si „vystačili” se stávající garáží?

Zvažujete pořízení garáže, ale máte limitovaný rozpočet? Nevadí, máme pro vás hned tři tipy na garáže za příznivé ceny z naší pestré nabídky.

Dokončili jste svůj aktuální projekt, zůstala vám barva navíc, ale nechcete ji jen tak vyhodit? Raději byste ji uskladnili a našli pro ni využití později? Pak směle do toho, ale pokud to jen trochu jde, vyvarujte se uschovávání nátěrové barvy právě třeba v plechové garáži. Přestože to k tomuto kroku nejspíše přímo svádí.

Jak a kdy vznikly první garáže a jak moc se lišily od těch, jaké známe dnes? Na tyto otázky odpovídá následující text.

Pár praktických tipů, jak na lepší a hodnotnější garáž.

Před samotným začátkem čištění je vhodné zjistit, z jakého materiálu je podlaha vyrobena – což je běžné zejména v situaci, kdy jste garáž převzali a nejste jejími původními realizátory. Podle toho pak následně zvolíte čisticí prostředky a postupy. Předejdete tak riziku, že čištění podlahy nebude dostatečně efektivní, nebo dokonce jejímu poškození.

Chcete-li svou montovanou garáž využívat primárně jako domácí autodílnu, kde se budete moci věnovat svému vozu a opečovávat jej a vylepšovat, je praktické tomu přizpůsobit její výbavu. 

Každá garáž, ať už betonová nebo garáž mobilní plechová, nabízí příležitost k průběžnému vylepšování a šperkování tak, aby dokázala co nejlépe splňovat individuální a pravděpodobně i v čase se měnící potřeby
a nároky na její funkčnost, vnitřní uspořádání či estetiku. Proto jsme připravili stručný seznam tipů přesně pro takovou příležitost.

Majitelé starších garáží dnes čím dál častěji čelí situaci, kdy dispozice garáže náhle nedostačují nejen z hlediska úložných kapacit, ale také parkovací plochy. Ta již neumožňuje komfortní parkování současných vozů, jejichž rozměry poslední roky výrazně vzrostly. Jaké je řešení?

Řešení je jednoduché – řadové garáže. Jak s využitím klasické garáže, tak pomocí moderního parkovacího přístřešku. Obě možnosti vám přiblížíme a doplníme tipy na vybrané produkty z nabídky Hobbytec.cz

Chyby v tomto seznamu jsou poměrně časté. Dá se jim však velice snadno předejít a ušetřit si tím zbytečnou práci, překvapení, případně stres. Vyplatí se tedy je znát, a mít tak možnost se jim vyhnout.

Zabezpečení garáže před delší nepřítomností, např. odjezdem na dovolenou, je stejně důležité jako zabezpečení domu, které jistě nikdo nepodceňuje. V případě garáže to však bývá překvapivě často naopak – a zloději jsou si toho samozřejmě vědomi. Často proto, přestože mají možnost vniknout i do domu, upřednostní raději nezabezpečenou a nestřeženou garáž, která rovněž skýtá hodnotné vybavení.

Potřebujete garáž, kam hravě zaparkujete dvě auta? Anebo byste rádi předělili prostor na dvě samostatné části, z nichž jedna poslouží jako parkovací plocha a druhá jako dílna či sklad? Pak je tento článek s nejžádanějšími dvojgarážemi ze sortimentu Hobbytec určen právě vám.

Otázka zní, proč je možnost využití stropu ke skladování tak často přehlížená, když výhod je hned celá řada. Seznámíme vás s pěti hlavními přínosy využití stropu jako úložného prostoru.

Rádi byste se svému pěstitelskému hobby věnovali i mimo sezónu, nejlépe celoročně, a navíc v maximálním pohodlí? Pak pro vás může být zřízení zahrady v garáži tím správným řešením. Zejména pokud příliš nefandíte skleníkům.

Příprava na jarní úklid není sice nic složitého, ale rozhodně se vyplatí pouštět se i do relativně snadných kroků s rozmyslem a nezanedbat přípravu. Výsledek pak stojí za to.

Také u garáží v posledních letech dochází ke změnám trendů stejně jako u jiných produktů a odvětví, proto jsme vybrali 5 tipů/trendů, které můžete uplatnit při realizaci či renovaci už v letošním, ale nejspíše i několika příštích letech. Zaměřili jsme se především na ty, u nichž se dá předpokládat, že se časem stanou standardem.

Zajistit dobré služby vozu neznamená jen pravidelnou výměnu oleje či návštěvu servisu. Záleží také na tom, v jakých podmínkách se svým vozem parkujete. Proto jsme připravili pár tipů, jak přizpůsobit garáž či si v ní ohlídat prvky, které mají z dlouhodobého hlediska dopad na životnost a estetiku vozu.

Pokud si kladete otázku, proč byste se vůbec měli nátěrem podlahy garáže zabývat, máme pro vás hned čtveřici pádných důvodů, proč je to žádoucí. A třeba hned teď.

Tomu, jak vylepšit vzezření garáže a výhledově tak zvýšit její hodnotu nejen pro vás, ale v budoucnu i potenciálního kupujícího, jsme se již věnovali. Tehdy jsme se však zaměřili na interiér, nyní přinášíme pár tipů pro exteriér.

Plánujete prodat nemovitost či s touto možností kalkulujete do budoucna? Rádi byste, až na to přijde, získali z prodeje co nejvíce? Vlastníte-li také garáž, můžete učinit hned několik změn a úprav, které mohou dokonce o prodeji (či „neprodeji“) nemovitosti za požadovanou částku rozhodnout.

Proč se vyplatí mít vlastní kancelář v prostorách garáže?

Vybrali jsme garáže, které se těší oblibě mnoho let a nejinak tomu bude určitě i v tom nadcházejícím. Pokukujete-li po prostorné garáži pro dva vozy či zřízení dílny, jsou tyto tři vybrané modely právě pro vás.

Je součástí vašeho domu garáž umožňující průchod do hlavní obytné části domu? Nepodceňujte důležitost zabezpečení – tady je pár tipů, jak je zvýšit (a to i bez velkých investic).

Řešením jsou mobilní garáže. K výběru je jich hned několik a každá má své výhody.

Plánujete renovaci stávající anebo pořízení nové plechové či betonové garáže a zvažujete, zda ji doplnit o okna? Nejste si jisti, zda se vám tento krok vůbec vyplatí? Či řešíte otázku, kolik oken do garáže přidat? Odpovědi na tyto otázky najdete v tomto článku.

Garáž, která slouží svému majiteli nejlépe, jak je to jen možné, musí být přehledná a organizovaná, aby práci každou chvíli nezdržovalo hledání toho či onoho nářadí atd. Dnešní seznam osmi tipů na nepostradatelné vybavení garáže by vám s tím měl výrazně pomoci.

Příjezdová cesta vedoucí do garáže má značný podíl na tom, jak je esteticky vnímána nejen garáž, ale i váš dům či sídlo firmy jako celek. Trápí-li vás po její trase všude prorůstající mech, stojí za to se zabývat jeho odstraněním. Jak na to, se dozvíte právěv tomto článku.

Pokud vám nezůstaly po nedávném projektu doma, jednoduše a levně je pořídíte v kterémkoliv hobby obchodě, stavebnictví nebo na místní pile. Řeč je o pilinách. Těmi totiž snadno vyčistíte příjezdovou cestu či podlahu v garáži i od velkých olejových skvrn.

Pohodit ruční nářadí do přihrádky v šuplíku je sice rychlé a jednoduché, ale o to více matoucí a zdržující, když se pak snažíte konkrétní kus ve změti dalšího pohozeného nářadí najít. Rozhodně proto nejde o ideální postup a lze to udělat i lépe.

Popularita garážových dlaždic stále roste, a to i v České republice. Není divu – výhod a přínosů mají tyto dlažební systémy více než dost.

Kempování rozhodně nepatří mezi okrajové aktivity a z hlediska potřebného vybavení nekončí jen u stanu a spacích pytlů, ale spadá sem i řada různých sportovních potřeb. To vše, a zejména v případě početnější rodiny, pro své uskladnění vyžaduje nemalý prostor. Obvykle v garáži, která je pro tyto účely nejpříhodnější. Víte ale, jak své cenné kempingové (a sportovní) vybavení skladovat efektivně a bezpečně?

O výhodách správného osvětlení garáže jsme již psali, stejně tak 
o trendu tzv. „chytrých” vychytávek, které by měl každý moderně smýšlející současný či budoucí vlastník garáže přinejmenším zvážit. „Chytré“ osvětlení je jedním z nich. Řekněme si, co vše umí a zda má kromě plusů také nějaké nevýhody.

Někdy stačí k efektivnějšímu využití omezeného prostoru garáže skutečně málo. Například tato čtyři vylepšení.

Také vás otravuje, že musíte při každém příjezdu domů nejdříve zastavit, najít klíčky od garáže, vystoupit, odemknout a garáž otevřít? Již nemusí – chytré ovládání garážových vrat vás tohoto strastiplného procesu navždy zbaví.

V tomto článku se podíváme, jaká vylepšení by bylo vhodné si letos do garáže pořídit.

Garáž je pro myši ideálním útočištěm, u starých garáží navíc lze velmi snadno najít nejednu skulinku, kterou se může dostat dovnitř celá kumpanie myší. Pokud vás tedy více než trápí jejich výskyt ve vaší garáži, nabízíme pár tipů, jak s nimi zatočit.

Co jsou nejčastější zdroje obtěžujícího zápachu, jak je identifikovat a následně zápach odstranit.

Patříte k těm majitelům vozidla, kteří nechávají své auto stát venku, napospas všem rizikům, které to přináší? Rádi byste to změnili, přesto stále váháte? Pak právě vám je určen tento článek, který vám odkryje zásadní výhody garážování auta.

Počasí může vašemu autu ublížit, a to i zásadně. Zde je sedm vlivů počasí na auto s následky, které způsobují. Ale kterým lze mnohdy zcela předejít či je omezit tím, že přestanete parkovat venku a pořídíte svému autu kryté parkovací stání, jako je přístřešek na auto nebo třeba plechová garáž.

Léto je krásné období, ale pro majitele vozů znamená také rozpálenou garáž až do bodu, kdy není způsobilá k používání jindy než v ranních a dopoledních hodinách. Přesto se lze vedra v garáži zbavit a zde nabízíme tipy jak na to.

Bohužel stále platí, že většina garáží u nás je poměrně tmavá a neútulná. Zdaleka však tomu tak nemusí být, mnohdy stačí přidat pouze světlo a celý prostor ožije a nabídne využití i k aktivitám, o kterých byste předtím ani nepřemýšleli. O osvětlení garáže jsme již dříve psali, proto se tentokrát podíváme specificky na to, jak do garáže dostat více přirozeného světla.

Mnoho lidí dnes a denně uvažuje nad investicí do stavby či koupě nové garáže, ale nejsou si jisti, zda k tomu mají objektivní a správný důvod. Pokud je takové rozhodování podobně obtížné i pro vás, následující seznam pěti důvodů pro realizaci nové garáže by vám je měl usnadnit.

Proč si pořizovat ještě přístřešek na auto, když už máte garáž? Důvodů je překvapivě hodně, proto si o nich nyní povíme více. A přidáme pár tipů na garáže s přístřeškem z nabídky Hobbytec.cz

Správný majitel garáže se poznává nejen podle toho, jak všestranně dokáže garáž využít, ale především podle toho, jak se věnuje její údržbě a opravám. Včetně generálního úklidu, který je vhodné provádět alespoň jednou ročně – ideálně dvakrát a při velmi frekventovaném využívání i vícekrát do roka, třeba s každou změnou ročního období. Žádoucí je právě na konci jara v rámci přípravy na léto.

Ať už je váš rozpočet jakýkoliv, garáž pro firemní vozy by měla být nejen účelná, ale také reprezentativní. Proto se dnes podíváme, čemu byste při jejím výběru měli věnovat pozornost. 

Plechové garáže mají řadu využití a jedním z nejčastějších, přesto u mnohých neprávem opomíjených, je jejich pořízení jako skladových prostor.

Garáž se dá využít k mnoha účelům, třeba k rozjezdu vlastního prvního podnikání s omezeným rozpočtem.

Hned z kraje je třeba říci, že něco jako stoprocentně správná barevná teplota pro konkrétní prostor, ať už jde o garáž, dílnu nebo kancelář, neexistuje. Vždy záleží na jejich rozměrech, ale také na tom, jakou atmosféru uvnitř preferujete a zda konkrétní teplota světla zbytečně neunavuje váš zrak. Přesto tu pro vás máme pár základních tipů pro usnadnění orientace.

Češi mají kutilství v krvi, ne vždy však mají možnost své hobby a schopnosti rozvíjet v plnohodnotné dílně. Není-li hlavním problémem nedostatek místa pro její zbudování, představuje mnohdy největší překážku pořizovací cena či čas potřebný k její realizaci. Naštěstí to jde i levněji a rychleji, na což se právě teď zaměříme a uvedeme několik tipů, jak vytvořit dílnu efektivní.

Nehledě na to, jestli je vaše garáž betonová nebo plechová, zaslouží si (a vy také), aby vypadala k světu. Abyste toho docílili, stačí naštěstí udělat jen pár menších úprav
– a nezaberou více než odpoledne. Ale podíváme se ještě na pár náročnějších tipů na zkrášlení garáže, které však mají o to větší efekt.

Nemůžete se rozhodnout, jestli pořídit garáž, nebo přístřešek na auto? Pořiďte si obojí v jednom atraktivním a všestranném kompletu.

Míváte problém na první dobrou zaparkovat do garáže a navíc se obáváte, že při tom do něčeho s vozem narazíte? Už nemusíte – máme pro vás totiž seznam hned pěti praktických zlepšováků, které vás tohoto problému zbaví, a to snadno a (většinou) levně.

Podívejte se s námi na dvojici dvoumístných garáží ze sortimentu Hobbytec.cz, nejde jen o garáže plechové.

Překvapivě mnoho majitelů údržbu vrat své garáže podceňuje. Je to chyba nejen proto, že pravidelná péče prodlouží jejich životnost, ale jejich celkový stav ovlivňuje i to, zda vám
v případě poruchy či poškození vrat bude dodavatelem/výrobcem uznána oprava či výměna v rámci záruky.

Většina garážových vrat je dnes vícedílná, to však neznamená, že jde vždy o nejlepší řešení. Proto se tentokrát zaměříme na výhody jednodílných vrat a důvody, kdy a proč se vyplatí toto řešení.

Na barvě a detailech záleží, a nejen pokud jde o garáž samotnou. Také její jednotlivé části, zvláště pak garážová vrata, která jsou tím prvním, čeho si všimneme, by měly ladit. Jaká je v případě garáže ta správná barva?

Způsobů, jak můžete svému vozu zajistit bezpečné parkování a sobě úložný prostor mimo hlavní obytnou plochu domu, je více, ale jen málokterý zvládne nabídnout obojí za tak příznivou cenu a v tak krátkém čase jako náš aktuální tip – montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou na Hobbytec.cz. Navíc ve stylovém provedení.

Přestože jsou na trhu levnější alternativy, jak zajistit svému vozu místo k parkování, například přístřešky na auto, investice do vlastní garáže se v roce 2021 ukazuje ještě výhodnější než kdy dříve.

Pracujete či plánujete pracovat z pohodlí domova, ale schází vám v něm prostor, který by sloužil jako vaše domácí kancelář? Zřiďte si ji v garáži.

Únor 2021 je zasvěcen všem, kteří se v plánování neomezují a potřebují pro své vozy a projekty kvalitní garáže od prověřených výrobců a za příznivou cenu. V novém Tipu měsíce si proto představíme hned dvojici garáží – jednu montovanou, druhou z betonu.

S tím, jak se moderní automobily zvětšují a zabírají stále více místa, se stává, že řada v minulosti postavených garáží na jejich pohodlné parkování nestačí. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak vymáčknout z malé garáže prostor navíc.

Rádi byste do své zděné nebo betonové garáže dostali více barev, případně jen s jejich pomocí oživili její lety lehce zašlý lesk? Máme pro vás pár tipů na vhodné použití barev a jejich odstínů, a to i s doporučením jak a kde mají být v garáži použity.

Na co byste měli brát ohled při výběru garáže pro velké vozy či osobní dodávky, abyste si zajistili pohodlné a bezpečné parkování? Které produkty z nabídky Hobbytecu volí ostatní majitelé?

Zahradní sekačka není zrovna nejmenší, takže si může z prostoru garáže ukousnout pořádný kus. Obzvláště, pokud započteme prostor kolem ní, který musíme nechat volný, abychom se k sekačce mohli v případě potřeby co nejsnáze dostat. Tato skutečnost je často také dost opomíjena.

Hledáte levný způsob, jak vyřešit garážování svého auta nebo zřídit dílnu na chalupě? Máme pro vás pár tipů.

Přemýšlíte, jestli si pořídit garáž, nebo raději přístřešek na auto? Proč to rozhodování, když můžete mít obojí dohromady, a dokonce bez zásadního zvýšení rozpočtu?

Představujeme vám výběr nejoblíbenějších modelů garáží jednotlivých kategorií za uplynulý rok.

27.12.2020

Máme pro vás tři jednoduché, ale účinné způsoby, jak se snadno vypořádat s rozbředlým sněhem v garáži během zimy. Navíc levně, anebo dokonce úplně zdarma,

19.12.2020

Když se ukáže nutnost „nafouknout” úložný prostor garáže, způsobů, jak toho dosáhnout, je hned několik. Ukážeme vám, jak poznáte, že právě teď je čas se do akce opravdu spustit. Uvedeme čtyři základní indikátory, které jsou však přes svou zřejmost často přehlíženy. Zjistěte, jestli některý z varovných signálů neopomíjíte i vy.

12.5.2020

Jsou prvky, které by měly být součástí každé moderní garáže a dílny, a nejedná se v prvé řadě jen o kvalitní nástroje, ale spíše o naprosté základy, jimž řada majitelů nevěnuje při zařizování garážových dílen dostatečnou pozornost. Ale to by měli.

5.12.2020

O tom, co do garáže rozhodně nepatří, jsme vás informovali už několikrát, proto se tentokrát zaměříme na ty věci, kterým pobyt v garáži naopak svědčí více než zahradní domek nebo třeba půda.