27.2.2018

Podíl garáží stavěných svépomocí poslední dobou klesá ve prospěch garáží hotových. Je to naprosto logické. Hotové garáže nabízejí kvalitu, příjemnou cenu. Stále větší zájem je i o plechové garáže, které dříve byly popelkou.

5.2.2018

Kdo chce garážovat vůz, obvykle nechce čekat. Proto hledá řešení parkování svého vozu, které by bylo nejenom kvalitní, ale zároveň i rychlé. Takovou možnost nabízejí plechové garáže.

29.11.2017

Rozhodnutí o stavbě nové garáže už u vás doma padlo a je jednoznačné. Chcete ji. Ovšem další etapa spočívá v tom, rozhodnout se z jakého materiálu byste garáž chtěli. Plachtovina vám připadá jako v podstatě spíše provizorní řešení, a tak se vlastně v reálu nakonec rozhodujete mezi plechem a betonem.

12.10.2017

„Přístřešek je málo, potřebuji pro svůj vůz něco komfortnějšího,“ přemýšlíte. Máte strach, že vám auto poškrábou vandalové, kteří neváhají vlézt i na váš pozemek. Možná se bojíte, že zloději budou takoví filutové a poradí si i se zamčenou branou. To samozřejmě nelze vyloučit. Do mysli se vám proto vkrádá otázka, zda pro svůj vůz raději nepořídit rovnou garáž.

7.9.2017

Potřebujete garáž a potřebujete ji hned? Jsou situace, kdy potřebujete zajistit ochranu pro svůj vůz co nejrychleji. Potom není čas stavět zděnou garáž svépomocí. V takovou chvíli uvítáte řešení v podobě již hotové garáže, a to například garáže plechové. Díky ní můžete garážovat ještě ten den.

16.8.2017

Pokud organizujete na zahradě nějakou akci, není potřeba se bát počasí. Stačí, když si na zahradu postavíte party stan a vaší zábavě s přáteli nebude bránit ani déšť. Stany lze vybavit také osvětlením a vytápěním.

2.8.2017

Zahradní traktor vás může stát tolik, co ojeté auto. Je proto se stejnou důsledností jej potřeba vybrat. Špatná investice by vás mohla mrzet.

25.7.2017

Máte-li velkou zahradu, je vhodné uvažovat nad zahradním domkem. Poslouží pro děti na hry, i jako bouda na nářadí.

19.7.2017

Dřevo jako přírodní materiál na popularitě nijak neztrácí. Protože se skvěle hodí do zahrady, volíme často zahradní nábytek. O ten je však potřeba pečovat.

13.7.2017

Kvalitní garáž je nejlepší způsob, jak své auto ochránit před mnoha povětrnostními vlivy. Nemusíte přitom investovat stovky tisíc a čekat měsíce. Mobilní plechová garáž je k dispozici ihned.

6.7.2017


Pokud se chcete věnovat pěstování rostlin naplno, budete potřebovat víc než jen odhodlání a kvalitní zahradní náčiní. Budete si muset pořídit i skleník.

29.6.2017


Chcete si koupit garáž? Dnes už nemusíte nikam chodit, jednoduše si ji koupíte přes internet.

22.6.2017

Přestože jsou moderní auta dokonalejší, než jejich předchůdci, stání pod širým nebem jim nezpůsobuje korozi, je stále vhodným řešením si pořídit garáž.

21.6.2017

Schovat každý večer auto do garáže je tím nejlepším počinem, který může motorista udělat. Obvyklým problémem je však cena garáže, která se může pohybovat i ve statisícových částkách.

20.6.2017

Garáž není určena pouze jako skrýš pro auto, ale může zastávat daleko více funkcí, a to počínaje skladištěm a konče dílnou pro kutily.

19.6.2017

Prostorná garáž se hodí nejen k parkování vozu, ale může zastávat mnohem více funkcí. Problémem však může být cena.

16.6.2017

Chcete si u domu postavit garáž, ale na její realizaci vám chybí finanční prostředky? Existují i levnější cesty, jak můžete pořídit svému vozu odpovídající zabezpečení.

15.6.2017

Zabezpečit vůz před nešvary počasí jde nejen v tradiční cihlové či betonové garáži, ale i v garážích ze dřeva, případně v přístřešku pro auto.

14.6.2017

Možnost celoročního parkování neposkytuje pouze cihlová či betonová garáž, ale také varianta z plechu.

12.6.2017

Je důležité si uvědomit, že péče o zahradní nábytek nespočívá jen v jeho správném užívání, ale také skladování, které výrazně ovlivňuje životnost a vzhled nábytku.

23.5.2017

V přírodě nám stačí vyhloubit mělkou jámu, osadit ji kameny a ohniště je na světě. To samé lze i v zahradě. Vybrat si však můžete sofistikované řešení, díky kterému nebudeme mít vypálenou díru v trávníku, dokonce jej lze uskladnit v garáži či plechovém domku.

22.5.2017

Hledáte možnosti jak zabezpečit svůj vůz ve chvílích, kdy parkujete před domem? Zkuste plechovou garáž.

19.5.2017

Možná nevěříte, že jednopodlažní domy Lounge disponují izolací. Zdá se vám, že to není možné. Když vidíte vícepodlažní domy disponující masivními zdmi z cihel, jste ochotni uvěřit, že budou dobře izolovat. Nad montovanými domy ale kroutíte hlavou. Přitom to může být přesně naopak.

18.5.2017

Garáže dnes neslouží pouze ke garážování dopravních prostředků, ale slouží jako technické místnosti, dílny, sklady a další. Garáž musí být kvalitně vybavená a mít dostatek úložného prostoru.

17.5.2017

Potřebujete k domu garáž, ale nemáte čas, peníze či náladu stavět cihlovou stavbu? Stačí si pořídit garáž z plechu a máte rázem po starostech.

16.5.2017

Na stavbu plechových garáží či střech se používá pozinkovaný plech. Nátěr vrat, střechy či okapu z tohoto materiálu je často velký problém. Důvodem je špatná přilnavost většiny barev k zoxidovanému i nezoxidovanému zinku.

15.5.2017

Garáž ne vždy slouží pouze k parkování vozidla. Jedná se o stavbu s více funkcemi a v podstatě záleží na vás, k čemu ji budete využívat.

12.5.2017

V žádné garáži by neměl chybět vysoušeč vzduchu. Nikdy nevíte, kdy vám praskne hadice, vyteče myčka nebo přívalový déšť vytopí sklep.

11.5.2017

Trávník je to první, čeho si na zahradě všimneme. Pokud je zanedbaný, obvykle se nedostaví dobrý pocit ani ze zbytku zahrady. Dosáhnout kvalitního hustého pažitu ovšem není tak jednoduché a bez kvalitního nářadí prakticky nemožné.

Garáže dnes mohou vypadat různě, nemusí mít pouze podobu cihlové stavby, ale mohou být vyrobeny ze dřeva či plechu.

Chodník na zahradě slouží hlavně k tomu, abychom si nezlikvidovali pracně pěstěný zelený pažit. Otázka je, z čeho chodníček vytvořit?

5.5.2017

Zahradní zastřešení není doménou pouze altánů, ale i pergol. Tyto konstrukce jsou po architektonické stránce mnohem jednodušší a také obvykle i levnější.

4.5.2017

Na kompost odkládáme náš biodpad, můžeme říci, že jde o přírodní odpadkový koš. Pokud nechceme, aby nám hyzdila hromada kompostu zahradu, zvolte moderní kompostér.

2.5.2017

Hlavním důvodem, proč si pořizujeme bazén, je sport a odpočinek. Nikoho nebaví neustálá údržba a opravy. Také se vám nechce stále vytahovat z garáže vysavač bazénu? Pomůže vám kvalitní bazénové příslušenství.

2.5.2017

Garáže od pradávna fungovaly nejen k parkování vozidel, ale i jako dílny. K tomu je ale potřeba provést několik zásadních úprav.

28.4.2017

Práce na zahradě se s železnou pravidelností v zahradě opakují. Čeká na vás sázení, pletí, okopávání i zalévání zahrady, ale také údržba záhonů a trávníků. Je potřeba mít v garáži vhodné nářadí.

27.4.2017

Garáž není jen řešením jak zaparkovat vůz. Může sloužit také jako dílna, sklad, prodejna, apod. Proč uvažovat o garáži?

26.4.2017

Využíváte garáž nejen na parkování vozu, ale také na ukládání věcí či jako dílnu? Pak je vhodné si ji přehledně uspořádat.

24.4.2017

Nemůžete v noci usnout a stále se chodíte dívat k oknu, jestli vám někdo vašeho motorového miláčka nepoškodil? Zdravý spánek vám může pomoci vrátit kvalitní garáž.

21.4.2017

Auto není v bezprostředním ohrožení pouze tehdy, když je v pohybu, ale také když parkuje na ulici. Nikdy totiž nevíte, kdy vám nějaký obejda nepoškrábe lak nebo hůř, kdy přijde krupobití.

20.4.2017

Udržovat vůz v permanentním bezpečí není možné, alespoň ne při jízdě. Můžete být těmi nejlepšími řidiči na světě, ale na silnici nikdy nejste sami. Jiné to je, když je auto zaparkované.

19.3.2017

Koupě dalšího auta nebo úprava pozemku vyžaduje vyčlenění zastřešeného prostoru, kde uschováte auto, součástky i pneumatiky. Pokud vám to kapacita domu neumožní, je vhodné zvolit plechovou garáž.

14.4.2017

Bránit svůj vůz před nástrahami světa nejde při parkování na ulici. Lepším řešením je pořídit si garáž.

13.4.2017

Auto není v bezprostředním ohrožení pouze tehdy, když je v pohybu, ale také když parkuje na ulici. Nikdy totiž nevíte, kdy vám nějaký obejda nepoškrábe lak nebo hůř, kdy přijde krupobití.

11.4.2017

Zcela zamezit zlodějům v ukradení vašeho vozu nikdy dokonale nemůžete, ale dobrá garáž může působit preventivně. Navíc poskytuje ochranu před deštěm a škodlivým slunečním zářením.

 

10.4.2017

I když si pořizujete jen levnou plechovou garáž, je potřeba se vyvarovat několika chyb, aby vám sloužila správně po dlouhá léta.

7.4.2017

Je naprosto běžným jevem, že rodiny mají i dva nebo tři vozy. Vyřešit jejich parkování není díky levným garážím vůbec složité.

6.4.2017

Přepravní boxy a mobilní kufry usnadní nejednomu zahrádkáři či kutilovi práci.

5.4.2017

Vaše zahrada by měla vyzařovat klidem. Pokud v ní máte umístěnu plechovou garáž, díky živému plotu se z ní stane nenápadná stavba.

4.4.2017

Chodit do kůlny nebo do bazénu po trávě není zrovna nejvhodnější řešení.

3.4.217

Schovat vůz pod střechu by měla být samozřejmá reakce každého majitele, kterému na svém motorovém miláčkovi záleží. V tomto směru je nejlepším řešením pořídit si garáž.

Je nejvyšší čas vytáhnout z garáže nářadí a založit nové záhony.

Je čas připravit bazén na koupací sezónu, solární ohřev umožní prodloužit sezónu i na půl roku. Vytáhněte potřebnou techniku z garáže a připravte bazén.

Ať už svařujete ocel v dílně či v garáži, vždy dbejte na bezpečnost. Mezi hobby kutily převažuje svařování elektrickým obloukem.

Zahradní čerpadla jsou velmi užitečným pomocníkem. Jeho koupí nic nezkazíte. Zaručujeme vám, že rozhodně jej nenecháte jen tak ležet v garáži.

Bydlení v městském bytě může být pro mnoho lidí fádní. Někteří by raději bydleli na venkově, ve svém vlastním rodinném domě.

Potřebujete si postavit garáž k rodinnému domu? Přinášíme vám několik užitečných informací.

Parkovat auto venku není zrovna nejlepší variantou. Parkování můžete vyřešit mnoha způsoby.

 

Ať už máte velkou nebo malou zahrádku, vyžaduje péči po celý rok. Nejvíce práce vás však čeká na jaře, kdy je třeba připravit pergolu i zahradu na sezonu.

Potřebujete garáž a chcete tento problém vyřešit co nejrychleji, nejjednodušeji a s co nejnižšími finančními náklady? Výstavba zděné garáže potom jistě nebude pro vás to pravé. Naštěstí jsou tu i jiné možnosti, které těmto nárokům odpovídají mnohem lépe.

Chcete bezpečné místo pro své vozidlo, ale kvůli vysokým nákladům a pracnému a zdlouhavému budování se vám nezamlouvá klasická zděná garáž, a naopak plachtová garáž nebo lehký přístřešek vám zas nepřijdou dostatečně zabezpečené? Optimálním kompromisem může být garáž plechová.

Překvapila vás sněhová nadílka a vy musíte ručně odhrabávat sníh před garáží pokaždé, když potřebujete vyjet? Řešením je nákup sněhové frézy.

 

Dáváte si záležet na svém trávníku před domem? Bez kvalitní sekačky se neobejdeme. Pro její uskladnění poslouží i garáž.

eurogaráž

Přinášíme vám přehled nejčastějších chyb, kterých se nejčastěji dopouštíme při realizaci garáže.

 

V mnoha rodinách je vozidlo naprosto nepostradatelným členem rodiny. Pro jeho ochranu před počasím i zloději je vhodné mít garáž.

plechová garáž

 

Způsobů, jak ukrýt své auto před deštěm, sněhem či zloději, je celá řada. Jsou majitelé, kterým nevadí mít vůz před domem a jsou další, kteří si neumí představit, že by neměli k dispozici garáž. Ne každý má však možnost umístit vůz do klasické zděné garáže. Zajímavou variantou jsou plechové garáže.

pařeniště

Pařeniště je velmi důležité pro předpěstování zeleniny nebo květin, které následně přemístíte na záhony. Chcete-li mít salát či ředkvičky s předstihem, pak je umístěte do pareniste. Hodí se pro všechny druhy nízké zeleniny a pro mnoho druhů okrasných květin a bylinek.

pergola

Zahradní pergola bývá zpravidla vybavena zahradním nábytkem. V případě, že nemáte v pergole nábytek, lze ji využít pouze pro dekorativní účely. U pergoly je vhodné počítat také s přívodem elektrického proudu, případně vody. Dřevěné pergoly je potřeba natírat ochranným lakem. Pergolu ponechejte v přírodní barvě, není vhodné natírat ji pestrými barvami.

plechová garáž

Nemáte u domu garáž nebo vám chybí parkovací místo pro další vůz? Uvažujete nad tím, že si garáž pořídíte? Jakou garáž si vybrat? Dnes už není nutné mít u každého domu zděnou garáž.

plechová eurogaráž

Levná plechová garáž se dá sestavit svépomocí za pár hodin. Zakoupit si ji můžete jako hotové řešení. S trochou plánování ji zvládnete složit hravě. Plechová garáž vám je zpravidla dodána v sadě s kompletním návodem na stavbu.

 

Levné plechové garáže jsou stále oblíbenější a žádanější. Primárně je není nutné využívat pouze jako prostor pro parkování vozu. Může posloužit také jako sklad, garáž, dílna či domeček na nářadí. Než se rozhodnete pořídit si plechovou garáž, nezapomeňte na několik parametrů, které je potřeba při výběru a nákupu garáže zohlednit. Tyto parametry pak v důsledku ovlivňují efektivnost nákupu.

čerpadlo

Tepelná čerpadla jsou jedním z efektivních zdrojů vytápění. Jsou ekologické a neplýtvají energií oproti například kachlovým kamnům. Zájemci o tepelná čerpadla však často najdou na internetu mnoho mylných informací. Vysvětlíme vám, jak je to s čerpadly doopravdy.

Zájemci o pořízení mobilního domu trápí často otázka právní legislativy, konkrétně to, zda je potřeba vyřídit si stavební povolení. Komu je potřeba své rozhodnutí umístit na pozemku mobilní dům ohlásit? Problematiku jsme za vás podrobně rozebrali.

Plechová garáž bude vítaná stavba na vaší zahradě. Může posloužit nejen jako garážové stání, ale také jako příruční skladiště nebo zahradní domek. Plechová garáž přitom vůbec nemusí být škaredá hromada plechu. Můžete si vybrat například zateplenou a omítnutou, která zapadne hezky do okolní krajiny.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.