plechová garáž

 

Způsobů, jak ukrýt své auto před deštěm, sněhem či zloději, je celá řada. Jsou majitelé, kterým nevadí mít vůz před domem a jsou další, kteří si neumí představit, že by neměli k dispozici garáž. Ne každý má však možnost umístit vůz do klasické zděné garáže. Zajímavou variantou jsou plechové garáže.


Plechové garáže a jejich výhody

První z výhod je nízká pořizovací cena. Další výhodou je jednoduchá a rychlá montáž. Plechové garáže se pokládají na základové pásy. Při stavbě garáže do velikosti 25 m2 se obejdete bez stavebního povolení.


Plechová garáž lze opatřit bezpečnostním zámkem. Vyrábí se z kvalitního pozinkovaného plechu. Nemusíte se obávat vzhledu garáže. Můžete si vybrat garáže s omítkou ve vybrané barvě, která bude ladit s vzhledem domu. Plechové garáže na míru jsou vhodné jako krátkodobé i dlouhodobé místo pro parkování vozu. Lze si vybrat také dvojgaráž, s šířkou 6 m. Plechové garáže jsou bezúdržbové a velmi stabilní. Prodávají se jako jednoduchá stavebnice.


Vybrat si lze z několika typů plechových garáží

Plechová garáž s plochou střechou - lze pořídit jako samostatná garáž nebo dvojgaráž. Střecha se vyrábí z ocelových trapézových plechů.


Plechová garáž se sedlovou střechou - se dodává se sedlovou střechou, rovněž je z trapézových plechů, tentokrát v barevné variantě. Plechová garáž může být vybavena sekčními garážovými vraty s elektrickým pohonem. Průměrná výška garáže je 2 - 2,65 m. Plechové garáže jsou nenáročné na údržbu. Nosnost střechy je 125 kg/m2. Lze ji další úpravou zvýšit až na 350 kg/ m2.


Plechová garáž lze snadno montovat a demontovat. Kdykoliv ji můžete převést a umístit na další místo.