Chcete bezpečné místo pro své vozidlo, ale kvůli vysokým nákladům a pracnému a zdlouhavému budování se vám nezamlouvá klasická zděná garáž, a naopak plachtová garáž nebo lehký přístřešek vám zas nepřijdou dostatečně zabezpečené? Optimálním kompromisem může být garáž plechová.


Jedná se o velice oblíbené řešení, zejména v případě, že se příliš nehoníte za estetickou dokonalostí, ale oceníte především zásadní úsporu nákladů v kombinaci s velice praktickými vlastnostmi.


Odolají větru i dešti a vydrží dlouho

V případě levných plechových garáží platí, že za málo peněz, dostanete poměrně hodně muziky. Cena těch nejobyčejnějších a nejmenších plechových přístřešků začíná již okolo deseti tisíc korun. Levná plechová garáž přitom ochrání vaše vozidlo zcela dostatečně proti působení nepříznivého počasí i před krádeží nebo vandalismem.


Díly garáže vám přitom prodejce doveze a složit je můžete i svépomocí za pár hodin. Díky tak jednoduché montáží můžete garáž v případě potřeby i snadno přesunout. Využít ji přitom můžete jak na ochranu vozidla nebo vozidel, tak i jako skladiště, kůlnu a podobně. Své uplatnění si díky praktickým vlastnostem vždycky najde.


Plusem je i vysoká variabilita

Plechové garáže jsou k dostání v bezpočtu různých provedení. Mohou být opatřeny rovnou, sedlovou nebo i jinou střechou, s výklopnou bránou, dvoukřídlými vraty, bočními dveřmi, otvory pro okna apod.


Pokud se vám obyčejná barva pozinkovaného plechu nelíbí, k dostání jsou samozřejmě také levné barevné plechové garáže. Vybrat si můžete prakticky jakýkoli odstín RAL nebo zvolit kombinaci barev, tak aby garáž co nejlépe splynula s okolím.


Plechové garáže jsou bezúdržbové, nízkonákladové a svůj účel bezezbytku splní. Proto se rozhodně jedná o řešení, které stojí za zvážení.