3.4.217

Schovat vůz pod střechu by měla být samozřejmá reakce každého majitele, kterému na svém motorovém miláčkovi záleží. V tomto směru je nejlepším řešením pořídit si garáž.


Cenově výhodné

Hlavně mobilní garáže plechové na auto získávají každým dnem na popularitě. Sice nemusí u každého vzbuzovat důvěru, ale buďte si jisti, že dokáží odolat jak nepřízni počasí, tak i pokusům o vloupání. Jejich předností je nejen nízká cena, ale také rychlá zhotovitelnost. Prefabrikát se totiž dá snadno smontovat. Stačí k tomu jen pár základních nástrojů a trochu času. Tuto stavebnici není těžké během pár hodin zase uvést do původního nesloženého stavu. Díky tomu se dají garáže z plechových dílců velice snadno přemisťovat. A není k tomu potřeba žádný kamion, bohatě postačí dodávka.


Zahradní domek

Možnosti montovaných garáží jsou ale mnohem širší. Jejich prostor není nutně určen pouze pro auta, ale skladovat se zde například dá i různé zahradní náčiní. Nástroje na okopávání záhonků mnoho místa nezaberou, ale taková sekačka už ano. Takto modifikovaná plechová garáž se tak jako mávnutím kouzelného proutku promění v zahradní domek. To ovšem neznamená, že byste měli nechávat vůz parkovat vedle domu. Pořiďte si garáž pro dva vozidla nebo hybrid s úložným prostorem navíc. Při minimálních nákladech dostanete skladiště i zastřešenou parkovací plochu najednou.


Dílna pro kutily

Ne každého baví zušlechťování zahrady. Hlavně muži se raději baví modelářstvím či prací se dřevem. A k tomu je potřebná dílna. I tu si můžete snadno vytvořit v montované garáži. Stačí prostory vybavit základními proprietami jako je pracovní stůl nebo skříň na nářadí. Chybět nesmí ani pohodlná židle. Takto vytvořené prostředí je pro každého kutila rájem na zemi.


Více možností využití

Montované garáže z plechu jsou dokonalým příkladem vícefunkčního produktu. Dokáží vytvořit chráněné prostředí pro vozy, umí se proměnit ve skladiště či poslouží jako kutilská dílna. A to vše za dobrou cenu.