6.4.2017

Přepravní boxy a mobilní kufry usnadní nejednomu zahrádkáři či kutilovi práci.

Ukliďte si garáž

I v plechové garáži můžete mít pořádek. Přenosné boxy a kufry umožní snadno převážet nářadí i spojovací materiál jako jsou hřebíky a vruty. Úložné systémy vám navíc pomohou udržet pořádek v garáži i na zahradě. Vše potřebné máte přehledně po ruce.


Multifunkční úložné boxy

Multifunkční úložné boxy z oceli využijete v garáži i na zahradě. Mohou být přenosné nebo je lze pevně ukotvit. |V těchto úložných boxech můžete bez problémů uložit nářadí i zahradní techniku, potřeby na grilování či nepotřebné sezónní sportovní vybavení.

 

Plastové úložné boxy

Ve své garáži plechové můžete umístit několik plastových úložných boxů, které jsou lehké, nenáročné na údržbu a nabídnou dostatek prostoru pro úklid potřebných věcí. Vybrat si můžete z mnoha variant. Lze je umístit také do altánu či pod pergolu nebo přístřešek na auto. Jejich konstrukce odolá větru i dešti.


Nejen pro profesionály

Zednické náčiní, kladiva, sekáčky, lžíce, truhlářské náčiní jako jsou dláta, ale i pro zahradnické nůžky, plotostřih, nože, lopatky a další, lze využít úložné boxy, kufry a brašny, které jsou určeny pro profesionály. Snadno v nich přenesete aku či klasickou vrtačku, pájku, aku šroubováky, sadu klíčů, náčiní pro instalatéry a mnoho dalších nezbytných pomůcek. Vybrat si můžete z celé řady boxů, které nám poslouží na celou řadu předmětů. Moderní boxy lze také ukotvit k domu, například na dřevo či staré noviny, atd.