7.4.2017

Je naprosto běžným jevem, že rodiny mají i dva nebo tři vozy. Vyřešit jejich parkování není díky levným garážím vůbec složité.

Mobilní plechové garáže

Plechová garáž je oblíbená u nás i ve světě. Nenáročný materiál garáže má nízkou pořizovací cenu a dlouhou životnost. Aby byla zajištěna její dostatečná stabilita, stačí ji usadit na rovnou plochu, nejlépe na betonové patky či betonovou desku. Garáž není složité přizpůsobit stylu svého domu i okolí.


Plechové garáže nabídnou mnoho výhod

Garáže plechové nabídnou celou řadu výhod. Není nutné stavební povolení, jejich pořizovací cena je nízká. Garáž je možné v případě stěhování demontovat a převést, složit na jiném místě. Pořídit si je možné vysoké garáže, garáže pro dvě auta nebo také řadové garáže, například pro parkování firemních vozů. Pro velké vozy se hodí plechové haly.


Další výhody garáží

Mimo výše uvedené výhody mají plechové garáže další výhody. Mezi ty patří zhotovení na míru, minimální nároky na údržbu, bezpečnost a široký výběr barev. V garáži si můžete zvolit také umístění oken a dveří, lze si vybrat také vzhled plechu. Plechové garáže jsou velmi variabilní a spolehlivé řešení. Vždy je důležité si vybrat kvalitní garáž s hrubšího plechu. Vyhněte se garážím od neznámých prodejců s podezřele nízkou cenou.


Bez vrat to nejde

Nezapomeňte také na garážová vrata. Musí být stejně odolná, funkční. Vybrat si můžete výklopná i křídlová. Usnadnit si život můžete instalací dálkového ovládání vrat. Výklopná vrata nezabírají mnoho místa, tím, že se vyklápí pod strop, budete mít více místa v garáži.