14.4.2017

Bránit svůj vůz před nástrahami světa nejde při parkování na ulici. Lepším řešením je pořídit si garáž.


Odolný materiál

Zapomeňte ale na tradici a rozhodně si nekupujte cihlovou garáž. Ne že by v ní auto nebylo v bezpečí, to určitě bude, ale jedná se o neúměrně drahou možnost. Navíc, pokud potřebujete zastřešení u svého rodinného domku, musíte si ho nechat postavit. A to chvíli trvá. Taková betonová garáž dokáže poskytnout vašemu autu stejně adekvátní ochranu, pouze za menší peníze. Navíc se dá zhotovit v řádech dnů a nemusíte na její zhotovení čekat dlouhé měsíce.

 

Cenově nejdostupnější

Cihlové i betonové stavby jsou všeobecně známy jako velice odolné. O plechových garážích to ale může říct málokdo. Plechovou garáž sice můžete snadno mechanicky poškodit, ale abyste se dostali k autu, bude to chtít víc než jen pár kopanců do stěny. Navíc se dá plech velice jednoduše vyklepat. Pokud si nebudete chtít vytvořit garáž z plechu, který najdete někde na skládce, nemusíte se obávat ani koroze. Montovaná garáž od kvalitního výrobce je vždy opatřena pozinkováním, která rzi brání páchat jakékoliv škody.

 

Netradiční rozměry

Pořídit si tradiční garáž s více parkovacími místy se hodně prodraží. Plechovou garáž na míru si můžete objednat v mnoha velikostních i tvarových provedeních za podstatně menší peníze. Nejde jen o místo pro další vůz, plechové konstrukce jsou multifunkční a mohou sloužit i jako skladiště, kotce pro psy či zahradní domky. Pokud si navíc objednáte typ s omítkou, garáž mnohem lépe splyne s okolním prostředím.


Bez rizika

Někdo by mohl brát koupi plechové garáže jako příliš velké riziko. Buďte si ale jisti, že se i přes použitý materiál jedná o dostatečně odolnou konstrukci, aby dokázala váš vůz ochránit. A to nejen před kroupami, ale i potenciálními zloději a vandaly.