19.3.2017

Koupě dalšího auta nebo úprava pozemku vyžaduje vyčlenění zastřešeného prostoru, kde uschováte auto, součástky i pneumatiky. Pokud vám to kapacita domu neumožní, je vhodné zvolit plechovou garáž.


Proč zvolit plechovou garáž?

Plechová pozinková garáž je praktická, rychlá, spolehlivá a moderní. Největší výhodou je její praktická montáž i demontáž a pořizovací cena. Již v základní sestavě máte jistotu, že vaše garáž ochrání váš vůz i majetek před počasím i nezvanými hosty. Garáž je vhodné umístit tak, abyste ji měli pod dohledem.


Plechová garáž má nízké nároky

Čas a množství práce, které vynaložíte na úpravu pozemku a postavení montované garáže, jsou naprosto minimální. Dodavatel vám garáž doveze na místo určení a objednat si můžete také montáž. Vaší starostí je připravit si pouze rovnou desku na kterou plechovou garáž ukotvíte. Podlahu garáže si zvolíte podle svých představ.

Rychlé dodání

U plechové garáže na míru jistě oceníte rychlé dodací lhůty. Na rozdíl od zděných garáží nemusíte čekat několik týdnů, až bude vaše garáž realizována. Navíc do velikosti 25 m2 není vyžadováno stavební povolení, pouze je potřeba územní souhlas se stavbou. Garáž je možné umístit na betonové patky o velikosti 30x30 cm.

Bez rizika

Někdo by mohl brát koupi plechové garáže jako příliš velké riziko. Buďte si ale jisti, že se i přes použitý materiál jedná o dostatečně odolnou konstrukci, aby dokázala váš vůz ochránit. A to nejen před kroupami, ale i potenciálními zloději a vandaly. Plechovou garáž můžete kdykoliv podle potřeby demontovat a složit na jiném místě. Vybrat si můžete jednoduchou garáž, dvojgaráž i celý komplex plechových řadových garáží.