26.4.2017

Využíváte garáž nejen na parkování vozu, ale také na ukládání věcí či jako dílnu? Pak je vhodné si ji přehledně uspořádat.


Nástěnné skříňky

Nejen ve zděné garáži, ale i v klasické plechové garáži můžete mít věci přehledně uspořádané. Umístěním plechových skříněk na zdi se zbavíte nepořádku na zemi. Už nebudete zakopávat o krabičky se šroubky nebo krabice s vánočními ozdobami. V horních skříňkách navíc bezpečně ukryjete chemikálie, čistidla a barvy z dosahu dětí.


Kovové regály

Součástí plechové garáže mohou být jednoduché kovové regály. Pomohou splnit vám sen o organizované a přehledně uspořádané garáži. Do regálů garáže můžete naskládat úložné boxy s drobným nářadím či sezónními věcmi. Nezapomeňte boxy podepsat.


Police na stropní nosníky

Ve vyšší garáži z plechu můžete vyrobit nebo pořídit police také pod stropní nosník. Uskladníte v nich věci, které nepoužíváte vůbec nebo zcela výjimečně. Jednoduché police můžete vyrobit z obyčejné překližky. Do polic rovněž můžete uložit malé boxy do kterých snadno a rychle uschováte menší či větší předměty.


Závěsné systémy

Na nářadí a také zahradní náčiní jsou ideálním řešením drátěné závěsné systémy. V garáži se vám nebudou motat pod nohy hrábě, hadice a nebude vám překážet ani nová motyka, kterou jste koupili, ale jen v garáži leží. Drátěné závěsné systémy vám umožní mít pořádek a přehled o svých věcech. Veškeré nářadí a náčiní udržujte v čistotě, stejně tak podlahu garáže. Pokud v ní skladujete věci, barvy, chemikálie, dodržujte bezpečnostní a protipožární předpisy. Nemanipulujte v garáži s otevřeným ohněm, zejména pokud pracujete s barvami, olejem či dokonce s benzínem.