27.4.2017

Garáž není jen řešením jak zaparkovat vůz. Může sloužit také jako dílna, sklad, prodejna, apod. Proč uvažovat o garáži?

Mít nebo nemít garáž?

Pokud máte pouze malý dům a sami bojujete o každý centimetr čtvereční obytného prostoru, pak neuvažujte o vybudování zděné garáže. Naopak je jednodušší pořídit si samostatně stojící plechovou garáž. Mobilní garáž vám přinese mimo jiné finanční úspory.

Bezpečí pro vůz

Auto bude i v plechové garáži chráněno před vandaly, zloději i nepříznivým počasím. Pokud parkujete vůz v garáži, jistě se cítíte mnohem bezpečněji. Garáž vám přinese komfort, kdy nemusíte v zimě oškrabávat z oken námrazu.

Auto vám nebude v garáži překážet

Auto zaparkované v garáži z plechu nebude nijak narušovat estetickou stránku domu. Nikomu váš vůz nebude překážet, rovněž nebude bránit provozu. Rovněž nemusíte cestou z práce složitě hledat místo pro zaparkování. Prostě vjedete do garáže. Pokud máte garáž s přístřeškem, můžete i v dešti dojít domů, aniž byste zmokli. Nezapomeňte na dostatečný prostor, abyste snadno mohli manipulovat s nákupem, dětskou sedačkou, atd.

Samostatně stojící řešení

Plechová garáž je vám poskytne celou řadu výhod. Často neslouží pouze pro parkování auta, ale také jako sklad věcí, dílna. V plechové garáži můžete pomocí regálů a boxů mít vše velmi přehledně uspořádáno. Plechová garáž může být pro jedno či dva vozy, vybrat si můžete různé barvy, typ střechy. Zajímat vás bude především cena. Vyhněte se příliš levným modelům z tenkého plechu, který neodolá korozi a snadno se ohýbá. Levné garáže jsou skvělou alternativou, když potřebujete parkovat další vůz a to velmi rychle.