2.5.2017

Hlavním důvodem, proč si pořizujeme bazén, je sport a odpočinek. Nikoho nebaví neustálá údržba a opravy. Také se vám nechce stále vytahovat z garáže vysavač bazénu? Pomůže vám kvalitní bazénové příslušenství.


Kvalitní bazénové příslušenství vám ušetří čas

K vašemu bazénu byste si měli pořídit kvalitní bazénové příslušenství. Výrazně si tak ušetříte čas strávený údržbou bazénu, místo toho se můžete věnovat vodním radovánkám s rodinou. V dnešní době můžete využívat inteligentní elektroinstalaci, která se pomůže starat o vaše pohodlí. Ve vaši garáži z plechu či zahradním domku by neměla chybět bazénová chemie.


Čistá voda v bazénu je základ

Čistá voda je základem každého dobréhobazénu. Můžete využívat bezchlórové prostředky na úpravu vody. Vybrat si můžete z celé řady chemických přípravků. Nezapomeňte je však v plechové garáži uschovat z dosahu malých dětí.

 

Pro noční plavání

Chcete-li si užívat noční koupání, pak si vyberte LED osvětlení, které rovněž zvýší bezpečnost vašeho bazénu. Abyste se nezranili, nepostačí pouze vzdálené osvětlení před plechovou garáží. Oblíbená jsou také halogenová světla, která osvětlí i velký prostor.


Bazénové doplňky znásobí vaši radost

Bazén můžete udržet dokonale čistý také pomocí bazénového vysavače. Moderní robotický vysavač pomůže pravidelně vydrhnout dno bazénu, aniž byste se u toho museli příliš namáhat. Nabídka bazénových vysavačů je poměrně široká a vy si můžete vybrat to nejlepší i nejlevnější řešení pro vás. Nezapomeňte také na pískovou filtraci, která zadrží nečistoty ve filtru. Voda v bazénu tak bude neustále krásná a čistá. Užijte si léto v bazénu bez starostí.