22.5.2017

Hledáte možnosti jak zabezpečit svůj vůz ve chvílích, kdy parkujete před domem? Zkuste plechovou garáž.


Stavebnicová garáž

Garáž z plechu sice postrádá atraktivní vzhled dřevěných nebo zděných variant, ale triumfuje svou cenou, která je skutečně velice nízká. Jelikož se jedná o lehkou konstrukci, není potřeba složitě vyřizovat jakákoliv stavební povolení. Postavit plechovou garáž není žádný složitý úkol. Příslušné díly k sobě stačí pouze přišroubovat podle návodu. Není to žádná úmorná práce, ale spíše činnost podobná sestavování stavebnice. Kdybyste však neměli na montáž čas nebo náladu, nechte to na dodavateli.


Možnosti použití

Pokud vůz prodáte, nemusíte se zbavovat i garáže. Ta může sloužit řadu dalších let, například jako zahradní domek. Hlavně na rozlehlejších zahradách je potřeba hodně nářadí, které je nutné někde skladovat. A k tomu se garáž z plechu dokonale hodí. Je také možné ji přetransformovat do podoby dílny. Ne každý kutil má možnost využívat pro sebe domácí prostory. Dopady kladiva a zvuky vrtačky jsou pro mnoho manželek až příliš rušivé než aby je dokázali tolerovat ve své domácnosti. V garáži umístěné mimo dům se ale ztratí.


Různé doplňky

Plechovou garáž lze vybavit i různými proprietami, které do základního vybavení nepatří. Jedná se například o tepelnou izolaci, kterou si sice můžete vytvořit z polystyrenu sami, ale mnohem lepší je svěřit se do rukou profesionálů. Ti zvládnou garáž zateplit o mnoho efektivněji. V zatepleném prostoru pak lze skladovat i techniku citlivou na nízké teploty. Do garáže se může hodit i osvětlení a určitě byste měli uvažovat také nad alarmem. Samotná garážová vrata nejsou proti zlodějům stoprocentní pojistkou.


Výhodná koupě

Ochranu před deštěm a zloději potřebují nejen vozidla, ale též zahradní technika či bazénové příslušenství. Díky plechové garáži toho můžete docílit a nebudete muset příliš odlehčit peněženku.