29.6.2017


Chcete si koupit garáž? Dnes už nemusíte nikam chodit, jednoduše si ji koupíte přes internet.


Jaké výhody má plechová garáž?


Potřebujete nutně další garáž pro své auto? Pak zvažte, jaké výhody má plechová garáž. Jistě víte, kolik času a peněz by vás stálo vybudování klasické zděné garáže. Plechová garáž vás bude stát třetinu ceny a smontovanou ji máte za pár minut.


Moderní garáž pro moderní lidi


V dnešní uspěchané době jsou lidé zvyklí, že věci, které chtějí mohou mít takřka hned a nemusí čekat dlouhé měsíce. To platí i pro plechové garáže. Stačí si vybrat vhodný typ garáže na internetu a objednat jej. Montáž plechové garáže pak zvládnete ve dvou za pár hodin.


Plechová garáž není jen bouda


Když se řekne plechová garáž, mnoho lidí si jen představí nevzhlednou plechovou boudu. To však dávno neplatí. Dnešní moderní garáže mají různé barvy, velikosti i typy střech a krytiny. Můžete si vybrat také modely s omítkou, případně montovanou garáž ze dřeva.


Sériová či na míru


Obrovským plusem plechových garáží je možnost výběru již daného řešení ze sériové výroby nebo si můžete zadat výrobu garáže na míru svým potřebám. Vybrat si můžete velikost, typ příslušenství, umístění bočních dveří, typ vrat, apod. I montovanou garáž lze opatřit klimatizací, bezpečnostním zařízením či garážovými vraty na dálkové ovládání. Investice do plechové garáže se nemusíte obávat. Vyhněte se však no name výrobkům z tenkého plechu, který se prohýbá a velmi snadno podléhá korozi.