13.7.2017

Kvalitní garáž je nejlepší způsob, jak své auto ochránit před mnoha povětrnostními vlivy. Nemusíte přitom investovat stovky tisíc a čekat měsíce. Mobilní plechová garáž je k dispozici ihned.


Mobilita je výhoda

Největší výhodou plechové garáže je její mobilita. Garáž můžete podle potřeby přesunout na jiné místo, kdykoliv se rozhodnete přestěhovat nebo ji dát na jinou část pozemku. V dnešní době se již nedoporučuje umístění garáží v domě, z důvodu velkých tepelných ztrát.


Dostatek místa

Dalším důvodem, proč si pořídit mobilní garáž, je její široké využití. Tradičně v garáži nemáme jen zaparkovaný vůz, ale slouží také jako dílna či odkladiště více či méně potřebných věcí. Mobilní garáž nevyžaduje vytápění, čímž ušetříte na jejím provozu.


Rychlé řešení


Jednoduchá a skutečně rychlá montáž je další důvod, proč si tuto plechovou garáž pořídit. Garáž lze smontovat za pár hodin, což je mnohem rychlejší řešení oproti klasické zděné garáži. U plechové garáže, která nepřesáhne plochou 25 m2, nemusíte mít stavební povolení.


Lehká a bytelná


Plechová garáž je velmi lehká a přitom bytelná. Je však potřeba si vybírat garáže od ověřených výrobců. Vyhýbejte se tenkým čínským modelům, které se okamžitě prohýbají a každý škrábanec okamžitě znamená korozi. Vybrat si můžete různé barvy plechu, typy střech. Moderní plechové garáže mají také okap, který svede dešťovou vodu a zabrání jejímu zatékání. Křídlová vrata je možno nahradit sekčními, stejně tak si můžete vybrat z mnoha typů modelů od jednoduchých po řadové garáže. Chcete-li parkovat rychle a levně, tak nad pořízením plechové garáže neváhejte.