16.8.2017

Pokud organizujete na zahradě nějakou akci, není potřeba se bát počasí. Stačí, když si na zahradu postavíte party stan a vaší zábavě s přáteli nebude bránit ani déšť. Stany lze vybavit také osvětlením a vytápěním.


Široké uplatnění

Party stany mají široké uplatnění. Poslouží nejen jako estetický prvek v zahradě, ale také jsou funkční ochranou před nepříznivým počasím. Party stany vám také přinesou ochranu soukromí před kolemjdoucími a zvědavými sousedy. Rozložený stan můžete využít také jako příruční sklad na věci, bez kterých se v létě na zahradě neobejdete.


Nůžkový stan má jednoduchou konstrukci

Oblíbené jsou nůžkové stany, které mají lehkou nůžkovou konstrukci, jediným pohybem jej zvládne složit i méně zručný člověk. Stan je možné přenášet v jednoduchých taškách. Party stan je možné pořídit si v menších i větších variantách, podle počtu lidí. Party stany využívají také restaurace a pořadatelé venkovních lekcí.


Široký výběr

V obchodech a na internetu najdete široký výběr party stanů a plachtových altánů. Vybrat si můžete podle velikostí i barev. Plachtové altány jsou skvělou variantou i pro veletrhy, výstavy a propagaci výrobků. Lze si zvolit potisk na míru, včetně log a obrázků.


Nejen podle ceny


Altány a party stany vybírejte nejen podle ceny, ale také podle velikosti a materiálu. Materiál je kvalitní krycí plachta, která je voděodolná a také odolává UV záření. Vaše zahradní party tak není ohrožena při prudkém sluníčku, ani při dešti. Vybrat si můžete menší modely 3x3 m ale také velké stany s velikostí až 12 metrů.