7.9.2017

Potřebujete garáž a potřebujete ji hned? Jsou situace, kdy potřebujete zajistit ochranu pro svůj vůz co nejrychleji. Potom není čas stavět zděnou garáž svépomocí. V takovou chvíli uvítáte řešení v podobě již hotové garáže, a to například garáže plechové. Díky ní můžete garážovat ještě ten den.

Proveďte si srovnáníimg 0080

Delší životnost vozu, bezpečnost, to vše jsou důvody, proč si pořídit garáž. Především bezpečnost je v současnosti jedním z nejdůležitějších kritérií, proč si zajistit garážování vozu ihned. Jestliže chcete zajistit ochranu svého plechového miláčka, a to s co nejnižšími náklady, zvolte levné plechové garáže. Nevěříte? V tom případě si proveďte jednoduché cenové srovnání různých typů garáží. Svépomocí stavěná garáž vás může vyjít klidně i na čtvrt milionu, i hotovou zděnou garáž dostanete cca kolem 126 tisíc korun.

Plech za třetinu ceny

Když si ale zjistíte ceny plechových garáží, je to úplně jiná kapitola. Dostanete se na cenu c rozpětí od cca 15 do 40 tisíc korun v závislosti na rozměrech. I ta nejdražší a zároveň největší plechová garáž tvoří třetinu cenu betonové garáže. Přitom má mnohem větší rozměry, takže můžete část plechové garáže využít třeba jako kutilskou dílnu nebo skladiště věcí. Navíc rozhodně není pravda, že by tento typ garáží nevyhovoval kvalitou, právě naopak. Samozřejmě si ale musíte vybrat kvalitního dodavatele.

Nechybí výkonná vrata

Samozřejmě, že plechová garáž může splňovat tu nejvyšší kvalitu. Zhotovuje se z pozinkovaného plechu, který má velice dlouhou životnost a navíc nekoroduje. Luxusní plechové garáže mají rám tvořený z pozinkovaných jeklů. Díky tomu je jejich konstrukce mnohem stabilnější a tužší, takže vydrží velice dlouho. Základní cena také zahrnuje přímo výklopná vrata, nejsou zde jednodušší vrata dvoukřídlá. Obvodová atika také zakrývá konstrukci garáže.