12.10.2017

„Přístřešek je málo, potřebuji pro svůj vůz něco komfortnějšího,“ přemýšlíte. Máte strach, že vám auto poškrábou vandalové, kteří neváhají vlézt i na váš pozemek. Možná se bojíte, že zloději budou takoví filutové a poradí si i se zamčenou branou. To samozřejmě nelze vyloučit. Do mysli se vám proto vkrádá otázka, zda pro svůj vůz raději nepořídit rovnou garáž.

Přístřešek přináší rizikaeurogaráž

„Jenže taková garáž, ta stojí spoustu peněz,“ říkáte si zároveň. Víte, že váš rodinný rozpočet je poměrně dost napnutý a nemůžete si toho moc dovolit. Zároveň byste ale rádi dopřáli vašemu vozu garážování. Uvědomujete si možná rizika, která představuje přístřešek na auto. Jak vybruslit z takové situace? Spousta lidí si při vyslovení slova garáž představí takovou garáž, která je honosná, stavěná svépomocí a představuje opravdovou špičku stavitelského umění včetně toho, že i její fasáda ladí s domem a dokonce je ozdobná.

Nepotřebujete honosné dílo

Jenže ona garáž může vypadat různě. Nemusí jít o honosné dílo, které tvoří nedílnou součást vašeho rodinného domu. Pokud je váš rozpočet na pořízení garáže opravdu nízký, můžete zvolit variantu levné plechové garáže. Vyjde vás na zlomek ceny garáže budované svépomocí a dokonce i zlomek ceny garáže betonové, která je podstatně levnější, než zděná svépomocí budovaná stavba. Klidně se tak bez potíží vyjdete do financí, za které byste zděnou stavbu nikdy nepořídili.

Na první pohled nepoznáte plech

Přitom ale překvapivě mobilní garáže plechové na auto nabízejí vysoký komfort. Kdo si myslí, že jde o nějakou levnou plechovou kůlnu, ze které na první pohled kouká, že jde o provizorium, hluboce se mýlí. Až se podíváte na nabídku těchto garáží, určitě budete sami šokováni, jak vysoký komfort a kvalitu nabízejí. Vypadají dobře, mohou být klidně i omítnuté, takže si na první pohled ani nevšimnete, že jejich jádro vlastně tvoří plech...