11.2.2020

Řada lidí ke své vlastní škodě plechové garáže opomíjí. A často jenom z toho důvodu, že jsou levné. Přitom nabízejí široké možnosti a řadu výhod, o kterých si zděná garáž může nechat leda zdát. Nedělejte stejnou chybu, a zjistěte, proč i plechová garáž stojí za pořízení

Parkování

plechová garáž barevnáHlavním důvodem, proč si většina z nás pořizuje garáž, je samozřejmě zajištění bezpečného a komfortního místa k parkování.

Plechové garáže nejsou výjimkou.

Z tohoto důvodu se nejčastěji hodí jako druhá, doplňková garáž ke stávající zděné nebo betonové. Třeba na chatu, kde hraje prim účelnost, a zvláště možnost garáž v případě nutnosti přesunout (např. v situaci, kdy se rozhodnete provádět v místě úpravy, s nimiž jste dříve nepočítali).

Plechová garáž – oblíbená volba developerů

Stejné výhody oceníte i vy jako soukromník či podnikatel, ale např. I starosta obce.

Plechová garáž je totiž jako stvořená pro výstavbu řadových garáží. Montáž je ve srovnání s klasickou výstavbou bleskurychlá. Řadové garáže o 10 samostatných jednotkách mohou stát a plnit svůj účel už za 24h.

Plechová garáž jako dílna

Baví vás tvořit, upravovat a vyrábět, ale chybí vám k tomu prostor?

Jednoduše si pořiďte plechovou garáž a pusťte se do toho, co vás baví. A třeba se tím jednou začnete i živit... Možná se vám to dokonce už podařilo, a potřebujete rychle více místa, abyste stíhali uspokojit všechny zákazníky. Pak se vám investice do montované plechové garáže stoprocentně vyplatí, a není tedy na co čekat.

Plechová garáž jako mobilní sklad i obytná buňka

Rychlá montáž i demontáž a přesun z bodu A do B – to jsou důvody, proč je plechová garáž tak často k vidění na staveništích, kde stále častěji nahrazuje klasické skladové kontejnery.

Dovnitř uskladníte hromady materiálu, uschováte důležité nářadí a přístroje. Zamknete a máte klid – vše je uschováno v bezpečí.

Na stavbách můžete využít mobilní garáže také jako obytné buňky pro zaměstnance.

Nebo si můžete malé, útulné bydlení v neotřelém garážovém stylu, které se těší velké popularitě v USA, zařídit sami. Získáte tak na svém pozemku levné, ale plnohodnotné bydlení doslova raz dva, a ještě budete držet krok s nejnovějšími trendy.

Volejte 840 810 810 nebo navštivte e-shop a objednejte si hotovou garáž ještě dnes.