25.3.2020

Zjistěte, co vše vám může plechová garáž s omítkou nabídnout a porovnejte nabídky oblíbených výrobců. Při výběru své garáže tak budete mít perfektní přehled.

 

Garáž siebau s přístřeškemVýhody a vlastnosti v kostce: 

Přejete si pořídit rychle a bez velkých investic garáž nejen účelnou, ale také pěkného vzhledu? Zvažte investici do montované garáže s omítkou, protože vyjde i na méně než polovinu ceny srovnatelné zděné. A na první pohled vypadá úplně stejně – stejně pěkně i stejně draze.

Jak už název napovídá, konstrukce garáže je montovaná, proto ji můžete postavit prakticky kdekoliv, a to i bez základové desky a bez stavebního povolení. Pouze na základě územního souhlasu (při ploše do 25 m²). Patříte-li ke zručným kutilům, můžete se pustit do montáže svépomocí.

A plus navíc – garáž kdykoliv přesunete.


Plechové garáže Siebau vs One Trade:


Jaké jsou ceny a možnosti?

SIEBAU:

Prověřený výrobce s více jak 65letou historií. Německá kvalita
a preciznost jsou tady patrné v každém nýtu. Prodloužená záruka na celých 10 let pak mluví sama za sebe.

Na výběr máte hned z osmi barevných odstínů omítky. 

ONE TRADE:

Garáže řady MEISSA naší privátní značky One Trade se rovněž řadí mezi prémiové garáže s omítkou. Používáme výhradně omítky a barvy renomovaných značek – máte možnost výběru z devíti nádherných odstínů.

Dodáváme garáže pro jedno auto, plechové dvojgaráže s plochou, či elegantní sedlovou střechou. Stejně tak mimořádně stylové garáže s přístřeškem v jednom.

Můžete si vybrat sekční nebo výklopná vrata a řadu volitelných úprav na míru dle vašich potřeb.

Velkou předností je také pestrá škála rozměrů:

Samostatná garáž = 28 rozměrů
Dvojgaráže = 14 rozměrů