11.8.2020

Chystáte se pořídit garáž, ale zatím stále hledáte tu nejvhodnější? Právě vám je určen tento článek, v němž vám stručně představíme výhody trojice nejprodávanějších garáží ze sortimentu Hobbytec.cz

Plechová garáž Pozink

plechová garáž Pozink

Tato levná plechová garáž sice neohromí designem, ale co ztrácí na kráse, bohatě vynahrazuje svou funkčností, rychlou montáží, snadným přesunem z místa na místo a nadmíru příznivou cenou.

Není tedy divu, že s touto kombinací vlastností patří k nejprodávanějším garážím v naší nabídce. Současně jde o vůbec nejžádanější model
v rámci celé své kategorie.

Nabízí 30+ rozměrů v rozmezí od 2,4 x 2,4 m až po štědrých 6 x 7 m. Spolu s možností konstrukčních úprav na míru tak přináší prakticky neomezené možnosti využití.

Mimo soukromý sektor, kde slouží ke garážování automobilu či jako kůlna, tento model s oblibou volí také řada developerů, jimž slouží jako takzvaný rychlý sklad na staveništích. Anebo, vzhledem k jednoduchosti s jakou se dají větší počty těchto garáží stavět do sestav, i jako krátkodobé řadové garáže do chvíle, než je nahradí garáže betonové. Výjimkou však není ani jejich trvalejší použití.

Betonová garáž Standard

betonová garáž bílá

Monolitická betonová garáž s plochou střechou a jedním parkovacím stáním je nejčastější volbou náročnějších zákazníků, kteří si kromě funkčnosti potrpí také na estetickou stránku. A právě moderní design 

s možností volby z až 15 standardizovaných rozměrů a konstrukčních úprav je tím důvodem, proč je tak žádaná.

Navíc jako jediná ze zmíněných garáží umožňuje kromě spojení do sestav také zapuštění do svahu, čímž se otevírají zcela nové možnosti využití.

Nemalé procento našich zákazníků využívá možnosti spojení více modelů do jednoho celku, což jim umožní vybudovat si takto jednoduše a rychle relativně levné bydlení (v porovnání s tradiční výstavbou).

Německá výroba je pak jasnou zárukou té nejvyšší kvality.


Dřevěná garáž Double

dřevěná dvojgaráž double

Nádherná dřevěná garáž ze severské borovice se sedlovou střechou je předurčená pro ta místa, kde by modernost betonové či jednoduchost plechové garáže mohly působit nepatřičně. Tedy k chatám, rekreačním zařízením, na vesnice či kamkoliv s převahou dřevěných staveb v okolí.

Prostorná garáž nabízí hned dvě parkovací místa, každé s vlastním vjezdem. Nejenže tak můžete uvnitř parkovat hned dvojici vozů, ale –pokud potřebujete parkovat jen jeden vůz, druhou část můžete využít jako dílnu, případně odpočinkový „koutek”. Právě toto využití prostoru je velmi oblíbené například v USA.

Část zákazníků, nejen našich, ale také v zahraničí, pak využívá dřevěné garáže, jakou je právě DOUBLE, i jako zahradní chatky k příležitostnému pobytu během letní sezóny.

Vzorník pak zahrnuje hned několik dekorů, z nichž si můžete podle vlastního uvážení vybrat, lehká střešní krytina z asfaltového šindele působí atraktivně, ale navíc zbytečně nezatěžuje střechu.

Dřevěná dvojgaráž DOUBLE je tedy skvělou volbou, ať už se jí rozhodnete využít k jakémukoliv účelu.