18.8.2020

Pěkná a levná plechová garáž není žádný mýtus. Naše plechová dvojgaráž je jasným důkazem – a ještě nabízí spoustu dalších plusů. Přesvědčte se sami.

Barvy a zase barvy

Barevná garáž – pěkná garáž. Víme to, proto máte u této dvojgaráže na výběr hned z osmi barev. Za příplatek vám ji ale opatříme téměř jakýmkoliv odstínem – z nekonečně barevné palety vzorníku RAL (dle aktuálních možností).

Svou novou dvougaráž tedy snadno začleníte prakticky do jakéhokoliv prostředí tak, že s ním buď krásně splyne, nebo se stane jeho dominantou. Podle toho, jak potřebujete.

To je výhoda, kterou žádná „obyčejná” plechová garáž v čistě pozinkovaném provedení bez nátěru nenabídne.

Štědré rozměry

K osmi barvám přičtěte ještě pět dostupných rozměrů garáže – od velikosti 6 x 5 po 6 x 7 m, plus možnost zvýšení stropu až na celkové 

3 m. Výsledek je jasný – „obří“ prostor, kam snadno zaparkujete dvě auta, nebo jej chytře rozdělíte na parkovací plochu a např. menší dílničku. Možností je ale ještě více a fantazii se meze nekladou.

Bleskurychlá montáž

Čekáte zdlouhavou a náročnou montáž? Možná u konkurence, ale naši dvougaráž zvládnete (třeba s pomocí přátel) smontovat klidně svépomocí i za méně než 24 hodin. Bez jakékoliv těžké techniky – stačí základní nářadí, které už máte jistě doma, pár schopných rukou a je to.

Samozřejmě ale můžete nechat celý proces montáže na našich zkušených pracovnících a jen zpovzdálí sledovat, jak vám na pozemku krůček po krůčku vyrůstá vaše nová garáž.

Nutná stavební připravenost je navíc naprosto minimální – více se o ní dozvíte zde.

Stabilní konstrukce

Nosnou konstrukci tvoří ocelové L a U profily, zajišťující maximální stabilitu a vysokou nosnost střechy i při zatížení sněhem. Stěny z žárově zinkovaných plechů jsou nýtovány k rámu. Výsledná konstrukce je proto nejen odolná, ale také bezúdržbová.

Úpravy na míru

Možnost úprav začíná volbou vyřezání dodatečných otvorů pro osazení oken či dveří, zmíněného zvýšení konstrukce, změnou druhu brány a končí u změny typu střechy z ploché na sedlovou. Opět nadstandardní možnosti.

Samozřejmostí je možnost pořídit si u nás do garáže pestrou škálu vnitřního vybavení.