1.9.2020

Plechová garáž představuje perfektní řešení v mnoha situacích a bývá zpravidla levnější než přístřešek na auto. Co ale spojit obojí dohromady?

2v1 – řešení pro náročné


Pokud máte rádi víceúčelovost a potrpíte si na estetiku, je garážové stání s boxem přesně pro vás.

Přestože máme v sortimentu pestrou škálu garáží a řada z nich je vysoce atraktivní, přístřešek působí v mnoha případech lépe. Především na menších pozemcích, kde zabírá opticky méně prostoru než klasická garáž stejných rozměrů.

Řada zájemců o garáž má navíc reálně daleko menší požadavky na úložný prostor, než jaký běžná garáž nabízí. A spokojí se i s menší, avšak dobře chráněnou plochou.

A právě v této situaci, kdy je daleko důležitější zajistit kryté parkování než úložný prostor, je přístřešek s uzamykatelným boxem perfektním řešením. Box i přes své kompaktnější rozměry nabízí dostatek místa pro úschovu zahradního vybavení nebo třeba skladování pneumatik.

Klasická plechová garáž vám navíc jen těžko v létě poslouží jako elegantní náhrada zahradní pergoly či altánku. U přístřešku stačí na pár hodin s vozem vyjet na příjezdovou cestu, přinést stůl a pár židlí – útulné zahradní posezení jako stvořené pro grilování a oslavy s přáteli je na světě.

Stání s boxem si také můžete barevně přizpůsobit – box může mít libovolnou barvu z až 6 odstínů vysoce kvalitní omítky. Snadno tak přístřešek s boxem sladíte s fasádou domu a okolím pozemku.

Samotná montáž je samozřejmě ve srovnání s obyčejnou plechovou garáží či přístřeškem za pár tisíc časově náročnější, ale přesto stále velmi rychlá. Běžně je hotová během 2–3 dní a můžete ji provést buďto sami, nebo ji kompletně nechat na nás a ušetřit si námahu.

Montovaná konstrukce samozřejmě znamená mobilitu, takže můžete jednou sestavené kryté stání s boxem podle potřeby demontovat a poměrně jednoduše přemístit na vhodnější místo.

Velkou výhodou je ale především to, že garážové stání s boxem můžeme vyrobit v přesně takových rozměrech, jaké si budete přát.

U tohoto modelu je dále možné osobní vyzvednutí v našem skladu, případně dodání až k vám.

untitled.162

A kolik garážové stání s boxem stojí?

V době publikace tohoto článku 258 940 Kč ve variantě bez montáže, s osobním vyzvednutím u nás.

Pro informace o aktuální ceně přejděte na produktovou stránku.

Případně nás kontaktujte na 840 810 810.