8.9.2020

Schází vám v obci či u komerčního projektu garážové prostory potřebujete vzniklou situaci řešit rychle, levně a efektivně? Plechové řadové garáže od Hobbytec.cz jsou přesně tím, co hledáte. A tady je 7 důvodů, proč.

 

plechové řadové garážeKlíčové výhody plechových řadových garáží:


1# Příznivá a jasná cena


Realizovat výstavbu desítek garáží klasickou cestou je vysoce nákladné a současně ne vždy to nejlepší řešení. Plechová garáž je nepoměrně levnější, stojí zlomek toho, co klasická zděná či betonová.

U tradiční výstavby navíc výslednou cenu ovlivňují a oproti původní kalkulaci zvyšují dodatečné stavební úpravy, které se vyskytnou v průběhu realizace. (A s tím často souvisí i následné zpoždění výstavby.)

Plechové řadové garáže mají další výhodu cena za jednotku je při větším počtu běžně nižší, ale také předem jasná a konečná. Realizace totiž prakticky spočívá v pouhé montáži.

Nemusíte se nutně zdržovat a zabývat náročnou představební přípravou, a tím opět dochází ke snížení nákladů.

2# Blesková realizace


Montáž sestavy desítek garáží je pro zkušený tým našich montážníků otázkou dní.

Stačí zkrátka dopravit garáže v demontovaném stavu a na místě je smontovat, zcela bez použití těžké techniky.

3# Mobilita a víceúčelovost


Garáže jsou mobilní, to znamená, že můžete kdykoliv celou sestavu demontovat a přesunout, či řadové garáže zcela zrušit ve chvíli, kdy už jich nebude třeba nebo najdou uplatnění v jiné, vhodnější lokaci.

Kvůli snadné možnosti přesunu slouží plechové řadové garáže mnoha developerům i jako garážové a skladové prostory pro krátkodobé účely. Běžně se užívají i jako alternativa klasických obytných buněk.

4# Přizpůsobení konstrukce


Montovaná konstrukce v kombinaci s plechovými panely umožňuje dokonalé přizpůsobení prakticky každé jednotky v sestavě konkrétním potřebám.

Snadno vytvoříte standardní jednomístnou garáž, ale také větší garáž pro dva vozy, a to jak se společným, tak i odděleným vjezdem. Garáž lze snadno doplnit průchozími dveřmi v jedné z vnitřních stěn, okny, stejně jako upravit spád střechy nebo opatřit čistou pozinkovanou garáž barevným lakováním dle vzorníku RAL.

5# Více vnitřního prostoru


Plechové garáže mají na rozdíl od zděných a betonových užší stěny, proto nabízejí i přes shodné rozměry více užitného prostoru. A všichni víme, že pokud jde o garáž, každý kousek prostoru k dobru se počítá.