23.9.2020

Potřebujete garáž pro své auto, práci nebo hobby, ale máte jen mlhavou představu, kolik stojí? Zde jsou základní informace.

 

*Pro lepší představu u jednotlivých typů a variant garáží uvádíme také cenu v e-shopu Hobbytec.cz (platnou k datu 23.9.2020 – pro informace o aktuální ceně navštivte produktovou stránku garáže).

 

Důvodů, proč se rozhodnout pro pořízení jakékoliv hotové garáže na rozdíl od investice do zděné výstavby je mnoho, jednou z těch zásadních je však právě cena.

Stavba zděné garáže zcela běžných rozměrů vyjde i na 200 000 Kč, ale u větší varianty a dvojgaráže se výdaje hravě přehoupnou i přes půl milionu.

 

Jak si ve srovnání s touto informací vedou hotové garáže?


PŘEHLED CEN HOTOVÝCH GARÁŽÍ OD HOBBYTEC


betonová garáž VarioCena betonové garáže


V porovnání se zděnou je betonová garáž až o 60 % cenově výhodnější, přitom je stejně odolnou a zcela plnohodnotnou náhradou.

A například oblíbený rozměr monolitické garáže s podlahou u nás pořídíte za příjemných 155 133 Kč, tentýž model v provedení dvojgaráže (540 x 550 cm) pak od 337 737 Kč.

 

dřevěná garážCena dřevěné garáže


Nejlevnější dřevěná garáž v naší nabídce (s názvem IZAR), vhodná pro motorky a menší městská auta, je k dostání od 88 577 Kč.

Většinu ostatních dřevěných modelů pak pořídíte cca v rozmezí 120 - 160 000 Kč.

Vzhledem k tomu, že je garáž ze dřeva severské borovice skandinávské kvality a její montáž zvládnete za pár dní klidně sami, jsou naše dřevěné garáže ideální volbou pro ty, kteří více než k betonu a cihle tíhnou k přírodním materiálům.

 

plechová garážCena plechové garáže


Plechové garáže se mohou pyšnit nejen nejnižší cenou, ale také nejširší škálou rozměrů a množstvím variant a typů, které se od sebe liší vzhledem, velikostí a použitými materiály.

Možná vás překvapí, že na Hobbytec.cz najdete jak plechovou garáž od příjemných 14 271 Kč, ale můžete mít model i za 472 553 Kč. Stále jde však o menší výdaje, než si vyžádá realizace shodně velké zděné výstavby.

Sortiment Hobbytec je totiž mimořádně široký, a proto nabízíme nejen nejlevnější garáže ve standardním provedení Pozink, u nichž je kladen důraz právě na praktičnost a nízkou cenu.

montovaná garážDo našeho sortimentu patří i montované garáže s omítkou, pro jedno či dvě auta. Také netradiční kombinaci garáže s přístřeškem na auto, které se kromě vysokých kvalit použitých materiálů mohou chlubit atraktivním vzhledem, který jim propůjčuje venkovní omítka, takže vypadají úplně jako zděné či betonové garáže.

Možností je mnoho, sortiment široký a ceny příznivé – teď už stačí si jen vybrat.