30.9.2020

Pokud ne, právě se dozvíte, že je na trhu mnohem více druhů plechových garáží, než by se zdálo. A že se od sebe výrazně odlišují. Pro lepší přehled vám jednotlivé segmenty stručně představíme.

Stručně, nebudeme se tedy věnovat výhodám plechových garáží obecně, ale právě a jen jednotlivým druhům, i jejich orientačním cenám.

Tyto informace se vztahují k právě probíhající akci, pro zjištění aktuálních cen navštivte e-shop Hobbytec.cz – sekce Garáže.

plechová garážZákladní plechové garáže


Cenově nejdostupnější standard má rám z L profilů, pouze se základním zinkováním. Proto spíše než na pohled potěší svou vysokou užitkovou hodnotou a příznivou pořizovací cenou. A v případě sortimentu Hobbytec.cz také nejbohatším počtem dostupných rozměrů – a to rovných 36. Největší jednotka pak může mít rozměry až 6 x 7m.

Cena: od 14 271 Kč

Druhou variantou jsou pak rovněž levné, ale líbivější barevné garáže. Pro každý rozměr a model si tak můžete zvolit barevné lakování podle aktuální nabídky – na Hobbytec.cz standardně nabízíme až devět barev : zelená, červená, modrá, šedá, hnědá, černá, antracit (městská šeď), bílá a žlutá. Cena: od 24 996 Kč

 

eurogarážPlechová eurogaráž


Eurogaráže se mohou pyšnit rozdílnou rámovou konstrukcí, kterou tentokrát netvoří jen klasické L-profily, ale pozinkované jekly. Celá konstrukce garáže je z toho důvodu daleko tužší a stabilnější, a tedy i celkově odolnější. I v tomto případě si můžete vybrat barvu lakování.

U nás navíc nyní dodáváme eurogaráže již v základu s výklopnou bránou místo obyčejných dvoukřídlých vrat.

Cena: od 33 651 Kč

 

 

montovaná garáž s omítkouPlechová garáž s omítkou


S touto plechovou garáží se už můžete chlubit. Proč? Protože je na pohled k nerozeznání od klasické a násobně nákladnější zděné garáže.

Disponuje totiž krásnou, certifikovanou omítkou nejvyšší kvality.
V nabídce devět barevných odstínů.

Cena: od 129 926 Kč