21.10.2020

Zajímá vás, jak je to se stavebním povolením, stavební přípravou, omezeními nebo cenou plechových garáží? Máme pro vás odpovědi nejen na tyto, ale i další časté dotazy.

1# Jaké jsou výhody plechové garáže?


Výhod je celá řada, mezi ty klíčové však patří mobilita a bezúdržbovost v kombinaci s dlouhou životností, a to vše při zachování minimálních pořizovacích nákladů.

2# Jsou nějaká rozměrová omezení?


Nikoliv. Co se týče rozměrů, plechové garáže dodáváme v několika desítkách provedení; nejmenší typizovaný rozměr je 2,4 x 2,4 m, největší 6 x 7 m. Jsme však schopni realizovat jakýkoliv rozměr, to umožňuje spojení několika jednotek do sestavy – neexistují prakticky žádné limity.Garáže je dokonce možné dodatečně (za příplatek) zvýšit.

3# Je nutné stavební povolení?


Protože se jedná o mobilní stavbu, nepřesáhne-li plochu 25 m2 či jiné rozměry stanovené normou, není zpravidla stavební povolení nutné a postačí pouze územní souhlas. Pro přesné informace, vztahující se na váš konkrétní případ či lokalitu, doporučujeme navštívit místní stavební úřad.

4# Stavební přípravy


Osazení plechové garáže na míru nevyžaduje žádné náročné budování základů, proto zpravidla postačí pevný podklad v podobě dlažby, betonové desky anebo jen betonových patek.

5# Jak probíhá montáž?


Po dopravení garáže na místo stačí využít k montáži základní nářadí, neboť se provádí ručně. A je zcela na vás, jestli zvolíte dodání garáže včetně montáže (případně i stavební přípravy) našimi profesionálními montážníky, anebo se pustíte do jejího sestavování svépomocí (za asistence pomocníků z řad rodiny či přátel).

 

6# Jak je možné garáž přizpůsobit?

Celkovou plochu garáže ovlivníte spojením více jednotek do jedné ucelené sestavy. Dále lze změnit sklon i typ střechy, včetně výšky garáže. Nebo opatřit garáž výřezy pro okna a dveře přesně na míru. Případně ji dovybavit vnitřním vybavením nebo natřít barevným lakem.

7# Kolik plechová garáž stojí?


Samozřejmě záleží na velikosti vámi zvolené garáže a rozsahu úprav či zakoupených příplatkových služeb a doplňků, ceny však (nyní v rámci akce platné k datu xy) začínají na 14 271 Kč.

8# Jaká je záruka?


Standardní záruka na plechové garáže je dva roky od dodání.

9# Mohu si garáž před koupí někde prohlédnout?


Jistě. Stačí se domluvit s některým z našich obchodních zástupců a ve smluveném termínu navštívit kterékoliv z našich ukázkových center, kde je vámi zvolený typ garáže právě vystaven. Kromě možnosti prohlédnout si garáž z blízka vám náš obchodní zástupce také rád zodpoví jakékoliv dotazy.

Máte další otázky, nebo si chcete domluvit návštěvu ukázkového centra? Zavolejte na naši infolinku.