28.10.2020

Zajímá vás, jestli a jak je možné přizpůsobit plechovou garáž na míru tak, aby vyhovovala přesně vašim specifickým požadavkům či možnostem? V tomto článku se na tuto otázku podíváme podrobněji.

Zásadní výhodou, kterou plechové garáže obecně nabízejí, je samozřejmě způsob, jakým je řešena samotná konstrukce. Tu tvoří ocelové plechy a L profily. Proto se dají jednoduše smontovat už za pár hodin, a to zcela bez použití jakékoliv těžké techniky. To například v případě modulové betonové garáže, jejíž osazení probíhá jeřábem, říci nelze; byť je rovněž otázkou několika hodin.

Pokud navíc máte čas vy sami, montáž zvládnete spolu s pomocníkem i bez nutnosti najímat profesionální montážníky – v Hobbytec.cz i tuto službu nabízíme!

Další výhodou je možnost garáž přizpůsobit vašim přáním:


díky již zmíněné konstrukci tkví výhoda plechové garáže na míru také v tom, že můžete zvolit libovolný počet jednotek, mnohdy i s rozdílnými dispozicemi, a sestavit je do jedné sestavy. Zcela podle svého uvážení a cílů.

To znamená, že ze dvou jednotek s jedním parkovacím místem rázem vytvoříte dvougaráž, trojgaráž, garáž s dílnou, anebo dokonce řadové garáže o několika desítkách jednotek.

Prostor jednotlivých garáží může být dle dispozic a možností daného uskupení propojen nebo oddělen, případně přepažen ve specifických místech.

Garáže mohou mít rozdílné typy vrat.

Dále mohou být podle přání opatřeny výřezy pro okna a dveře v různých místech a o různých rozměrech.

Střecha také může být standardně plochá, anebo sedlová. Samozřejmostí je možnost změny spádu střechy anebo zvýšení dané garáže nad rámec standardní výšky, aby např. umožňovala parkování dodávky či skladování prostorově náročnějších předmětů. 

Prostor garáže lze vybavit skladovacím úložným systémem tvořeným policemi a regály (rovněž můžete pořídit v Hobbytec.cz), z klasické garáže vznikne perfektní skladový prostor. To platí i v případě, že se obejdete bez regálů – právě proto jsou plechové garáže často používány developery na stavbách, kde slouží jako levné, ale vysoce účelné sklady materiálu (ideální ochrana před krádeží). Navíc se poměrně snadno přemístí.

Připočtěte k tomu možnost nechat opatřit konstrukci garáže vkusným barevným lakováním podle vlastního výběru, nabídku desítek dostupných rozměrů a neuvěřitelně příznivou cenu od 14 271 Kč – a máte jasné důvody, proč se plechová garáž na míru z Hobbytec.cz vyplatí.

*Cena platí v rámci slevové akce probíhající v době publikace článku, pro aktuální cenu prohlédněte garáže v e-shopu.