14.10.20.20

Pořídit garáž za pár tisíc je snadné, ale pořídit takovou, která sice není nejlevnější ze všech, ale přesto cenově dostupná, a především KVALITNÍ, to už je o poznání náročnější. Proto pro vás máme tentokrát tip na tři plechové garáže s cenou do 30 000 Kč, které i za málo peněz nabízejí „hodně muziky“. A navíc jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Jednotlivé garáže jsme navíc schopni uzpůsobit zcela na míru každému zákazníkovi a plánovaným účelům garáže

*Poznámka na úvod: Veškeré ceny uvedených produktů jsou platné ke dni publikace tohoto článku, pro aktuální cenu zobrazte produkt v e-shopu Hobbytec.cz

.
ralpult 1 1TIP #1: Plechová garáž s pultovou střechou v barvě RAL


Požadujete-li kromě příznivé ceny také, aby plechová garáž vypadala co nejlépe, je tato varianta barevné garáže přesně pro vás.

Kromě bohaté škály rozměrů máte totiž na výběr z až z devíti barev lakování – nejen nejoblíbenější zelenou a hnědou, ale také červenou, modrou, šedou, antracitovou, černou, bílou anebo netradiční, ale velmi pěknou žlutou. Jedná se o barvy zahrnuté v ceně, za příplatek však můžete zvolit jakoukoliv jinou z barevné palety RAL.

Garáž má praktická dvoukřídlá vrata s vlastním zámkem (u většiny levných modelů jiných dodavatelů je často nutné zámek dokoupit).

Cena začíná na 24 996 Kč za rozměr 3 x 5 m, do uvedeného cenového rozsahu se však vejde i větší model o rozměrech 3 x 5,5 m. A pokud vám nevadí překročit tuto částku o poměrně přijatelných 600 Kč, pořídíte výhodně také model 3 x 6 m.

 

TIP #2: Plechová garáž s pultovou střechou, pozinkovaná

Pokud u vás hraje v případě plechové garáže estetika jen minimální roli a kladete důraz především na minimální pořizovací náklady, i pro vás máme ten správný model: klasickou plechovou garáž bez jakýchkoliv barevných nátěrů, pouze se standardní povrchovou úpravou v podobě žárového zinkování. S konstrukcí z L profilů.

Je dostupná v širší škále rozměrů. Nyní navíc v rámci akce jsou součástí výklopná vrata v hodnotě 5 700 Kč ZDARMA (platí k datu zveřejnění článku).

Za cenu od 14 271 Kč do 29 027 Kč nyní pořídíte hned 12 rozměrů – od 2,4 x 2,4 až po 4 x 5,5 m.

 

 

 

 

TIP #3: Plechová garáž se sedlovou střechou v barvě RAL

To je další z řady barevných plechových garáží v sortimentu Hobbytec.cz. Konstrukci z uzavřeného profilu zastřešuje elegantní sedlová střecha, i tento model proto vypadá v jakémkoliv místě elegantně. A i zde máte na výběr z několika barevných variant plechů. Velmi esteticky působí také prolisy ve stěnách. Garáž disponuje dvoukřídlými vraty s vlastním zámkem s dvojicí klíčů.

Cena: 27 671 Kč za rozměr 3 x 5 m, k dispozici je přes 20 dalších rozměrů, jejichž cena však převyšuje rozpočet 30 000 Kč. Byť často jen o stokoruny.