Představujeme vám výběr nejoblíbenějších modelů garáží jednotlivých kategorií za uplynulý rok.

garazsiebauMontované garáže s omítkou

Garáž s omítkou a rovnou střechou Siebau GmbH 297x596 cm

Jedná se o jeden z luxusnějších modelů a v rámci nabídky plechových garáží patří k nejžádanějším již mnoho let. Představuje totiž ideální kombinaci užitné hodnoty a na poměry segmentu vysoce estetického designu. Díky atraktivní omítce je k nerozeznání od zděné či betonové garáže, a přesto si zachovává příznivou cenu.

Nyní navíc se slevou 25 %

pozinkPlechové garáže na míru

Plechová garáž s pultovou střechou, pozinkovaná

Nejlevnější plechové garáže z nabídky Hobbytec.cz dodáváme v čistě pozinkovaném provedení, což je relativně obyčejný vzhled. Ale právě kvůli němu jej i řada majitelů volí, pokud garáž potřebují spíše jako dočasnou variantu do chvíle, než si pořídí např. plánovanou garáž z betonu. Také je vhodná jako tzv. rychlý sklad či k výstavbě řadových garáží na stavbách. Vyniká totiž svou širokou přizpůsobivostí, snadno se tak realizuje prakticky jakkoliv velká garážová plocha s libovolným počtem stání a dílčími úpravami, případně prostorná plocha skladová.

Už v základní podobě je navíc k dostání ve více jak 30 rozměrech, mezi nejžádanější pak patří rozměry 3 x 5 / 3 x 6 / 4 x 5 a 5 x 6 m.

 

Betonová garáž

Betonová garáž s podlahou

Garáž z betonového monolitu dodáváme rovněž v desítkách rozměrů, mezi nejžádanější patří 270 x 550 / 270 x 600 a 300 x 600 cm, určené pro jedno auto. Současně patří k nejlevnějším modelům této řady.


Stejně jako u prémiových modelů montovaných plechových garáží mají i tyto garáže elegantní barevnou omítku, barvu si navíc můžete sami zvolit. Stejně tak můžete jednoduše spojit více kusů do jednoho prostornějšího celku, což je ideální vlastnost, zejména pokud potřebujete realizovat garáž atypických tvarů. Garáže lze navíc zabudovat také do svahu, případně stavět na sebe , to ocení především klienti z řad developerů.


Další výhodou je pestrá škála doplňkového vybavení či možnost volby z více typů vrat (na vyžádání).

 

dvougarazDřevěné garáže

DOUBLE dřevěná garáž pro dvě auta

Dřevěné garáže získávají stále více na popularitě také mezi zákazníky Hobbytec.cz, velmi oblíbený je pak i model Double – prostorná garáž určená pro dva vozy. Je vybavená dvojicí samostatných vjezdů, a dokonce praktickým bočním vstupem.

Výhodou modelu také je, že díky dvojici vrat lze mnohem efektivněji využít vnitřní prostor a také možnost ušetřit si nutnost nejdříve vyjíždět
s vozem ven pokaždé, než budete moci vynést či uskladnit objemnější materiály a podobně – tedy za předpokladu, že aktuálně parkujete uvnitř jeden vůz.