Únor 2021 je zasvěcen všem, kteří se v plánování neomezují a potřebují pro své vozy a projekty kvalitní garáže od prověřených výrobců a za příznivou cenu. V novém Tipu měsíce si proto představíme hned dvojici garáží – jednu montovanou, druhou z betonu.

Set 10 ks řadové garáže s omítkou a rovnou střechou


Potřebujete rychle zajistit bezpečné garážování pro firemní flotilu, zbudovat garáže k pronájmu či prodeji pro občany vaší obce či města, nebo zkrátka zajistit dočasné parkovací a skladovací prostory pro jakékoliv jiné účely?


Právě pro vás máme v sortimentu cenově zvýhodněnou sadu deseti kusů montovaných garáží německé prémiové značky Siebau. V základu se jedná o identické jednotky určené k parkování jednoho vozu, rozměr celé sady řadových garáží pak činí 297 x 5 960 cm.

Každý modul má tedy rozměr 297 x 596 cm.


Garáže disponují atraktivní venkovní omítkou, jejíž barvu si můžete sami zvolit – buďto ze standardně dostupné nabídky osmi nejžádanějších barev, případně po dohodě za příplatek i v jiném odstínu. Jednoduše tak garáže designově začleníte do jakéhokoliv prostředí a zástavby.


Montáž každé jednotky je otázkou hodin, celý set tak může být po dodání na místo smontován i za méně než 72 h. Stejně rychle lze garáže samozřejmě demontovat a přesunout.
Povrchová úprava ve formě žárového zinkování metodou galvalume pak zaručuje vysokou odolnost vůči korozi, a tedy dlouhou životnost i přes prakticky nulové nároky na údržbu.
Ke garážím nabízíme možnost přiobjednat celou řadu praktického doplňkového příslušenství.

Pro více informací nás kontaktujte.

Betonová zvýšená garáž


Potřebujete garáž pro osobní dodávku? Zvolte bytelnou zvýšenou garáž s výškou 298 cm.

Monolit z betonu b45 je opatřen stylovou omítkou a již v základu disponuje betonovou podlahou. Jedná se tedy o skutečně plnohodnotnou a víceúčelovou garážovou jednotku, kterou stačí jeřábem osadit na zvolené místo, a okamžitě ji můžete začít využívat.

Stejně jako v případě montované garáže Siebau je i tato betonová garáž mobilní, k přesunu je již však nutné využít jeřáb. Pro developery, kteří mají tyto garáže obzvláště v oblibě, se však nejedná o žádnou velkou překážku.