Způsobů, jak můžete svému vozu zajistit bezpečné parkování a sobě úložný prostor mimo hlavní obytnou plochu domu, je více, ale jen málokterý zvládne nabídnout obojí za tak příznivou cenu a v tak krátkém čase jako náš aktuální tip – montovaná garáž s omítkou a sedlovou střechou na Hobbytec.cz. Navíc ve stylovém provedení.


jednogaraz sedloTato oblíbená montovaná garáž, jak už název napovídá, se od mnoha jiných, běžných montovaných garáží odlišuje tím, že je opatřena velmi pěknou barevnou venkovní omítkou, díky níž je na první pohled k nerozeznání od garáže zděné.


Kromě toho se jedná o takzvanou modulovou stavbu, montáž je tak otázkou hodin. Zvládnete ji dokonce svépomocí – jen se základní sadou nářadí. Případně ji v budoucnu snadno rozšíříte připojením či přímo propojením s další garážovou jednotkou. Anebo provedete libovolné další konstrukční úpravy, které by jinak vyžadovaly týdny času a více úsilí.


Modulová sériová výroba se navíc projevuje pozitivně i v pestré nabídce dostupných standardizovaných rozměrů, kterých je momentálně přes třicet – od 504 x 290 cm až po 690 x 580 cm.
Jednoduše a s jistotou tak najdete rozměr, či dokonce hned několik rozměrů garáží, které svou kombinací perfektně splní všechny vaše požadavky. Obzvláště pokud je pro vaše potřeby důležité, třeba jen výhledově, možnost celou stavbu v případě potřeby nejen rozšířit, ale také přemístit.


Sedlová střecha je pak vítanou změnou oproti většinové nabídce montovaných garáží s plochou střechou a dodává celé stavbě na eleganci. A oceníte to i v případě, že je v místě, kde má být garáž umístěna, nutnost sedlové střechy dána místní vyhláškou.

Samozřejmostí je také dvouletá záruční doba.

Zaujala vás tato garáž? Kontaktujte nás, nebo si rovnou objednejte tento model v našem e-shopu Hobbytec.cz