Podívejte se s námi na dvojici dvoumístných garáží ze sortimentu Hobbytec.cz, nejde jen o garáže plechové.

Montovaná dvojgaráž s omítkou a plochou střechou


Poohlížíte se po kvalitní mobilní garáži, ale levné plechové garáže nejsou v tomto případě tím, co hledáte, i když byste sice rádi plechovou a cenově dostupnou garáž, ale měla by nabídnout něco navíc?


Pak je tato garáž přesně pro vás. Montovaná konstrukce je totiž opatřena kvalitní venkovní omítkou, jejíž barvu si můžete sami zvolit z aktuálně dostupné palety. A právě díky omítce je garáž pouhým okem na první pohled k nerozeznání od garáže zděné či betonové a svou úlohu přitom splní stejně dobře.


Dále pak model nabízí všechny výhody, které očekáváte od mobilní garáže. Bezproblémový přesun z jednoho místa na druhé kdykoliv je potřeba. Montáž trvá jen pár hodin, a dokonce, pokud si troufáte, ji můžete provést svépomocí. A zpravidla se nemusíte zatěžovat budováním základové desky.

 

dvojgaraz rekers ikona 4Betonová dvojgaráž s podlahou


Mezi oblíbené garáže pro dvě auta v našem sortimentu pak patří také garáž z betonu.Na rozdíl od montovaných plechových garáží, které jsou standardně dodávány bez podlahy, tato betonová garáž má podlahu již v základu. Hlavní předností je samozřejmě nejen mobilita konstrukce, ale také odolnost. Získáte tak bytelnou alternativu ke zděné výstavbě
s úsporou běžně přesahující 30 %. A navíc díky tenčím stěnám je tu i více užitného prostoru než u zděné garáže stejných rozměrů.


Dalším plusem je snadná přizpůsobivost, co se týče konstrukčních úprav – od výřezu otvorů na okna či dveře až po snadnou přístavbu formou propojení s dalším modulem. Garáž tak pohodlně časem rozšíříte o další parkovací místa či samostatnou dílnu. I tento model, stejně jako montovaná garáž s plochou střechou, nabízí několik barev omítky, z nichž si lze vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašemu vkusu a potřebám.

Důkazem kvality je pak nejen osvědčený německý výrobce, ale také prodloužená desetiletá záruční doba.