Nemůžete se rozhodnout, jestli pořídit garáž, nebo přístřešek na auto? Pořiďte si obojí v jednom atraktivním a všestranném kompletu.

dvojgaraz rekers ikona 4Jedná se o jeden z mála modelů tohoto typu na našem trhu. A protože jde o takzvané hotové řešení sériové výroby s montovanou konstrukcí, může se pochlubit relativně snadnou a v porovnání se zděnou výstavbou výrazně rychlejší realizací (v řádu dní od dodání).

Model navíc dodáváme jak v provedení bez montáže (samozřejmě za výhodnější cenu), tak s dovozem a montáží našimi profesionály. Pokud tedy nechcete ztrácet čas zdlouhavou výstavbou a získat plnohodnotnou garáž v co nejkratším čase, jde o perfektní řešení.

Dalším plusem je možnost parkovat rovnou dva vozy a v podstatě pod jednou střechou. I když daleko vhodnější řešení představuje tento model pro toho, kdo vlastní jediné auto a chce prostor garáže využívat ke svým kutilským a pracovním aktivitám, tedy jako dílnu. Vůz v tom případě parkuje venku pod přístřeškem. Současně se ale dá s ním vjet do garáže a volný prostor venkovního parkovacího stání doplnit o zahradní nábytek... a v mžiku máte k dispozici krásnou zahradní pergolu pro chvíle pohody a zábavy s přáteli a rodinou. Stejně tak lze pracovní aktivity za pěkného počasí přemístit z garáže ven pod přístřešek a užívat si příjemného počasí i během práce.

Garáž je navíc přesně taková, jak působí – bytelná a kvalitní. Disponuje také atraktivní venkovní omítkou, u níž si můžete vybrat hned z devíti krásných barev, a sladit tak vzhled stavby s jejím bezprostředním okolím.

Celá stavba je montovaná, tudíž také mobilní a snadno rozšiřitelná či upravitelná podle vašich specifických potřeb.

V nabídce pak dále najdete bohatou nabídku dodatečného příslušenství, o které můžete vnitřní prostor garáže rozšířit tak, aby nabízela maximální úložný prostor i další možnosti.

Více o modelu na Hobbytec.cz v sekci přístřešky na auto