Ať už je váš rozpočet jakýkoliv, garáž pro firemní vozy by měla být nejen účelná, ale také reprezentativní. Proto se dnes podíváme, čemu byste při jejím výběru měli věnovat pozornost. 

Modulárnost a mobilita


V případě, že potřebujete zajistit garážování v rámci firmy, jsou modulárnost a jednoduchost dílčích úprav klíčovou vlastností. Úspěšná firma totiž časem roste, a to nejen co do obratu a velikosti či počtu zakázek, ale také zaměstnanců, pro něž je nutné a důležité zajistit firemní automobil (přinejmenším z reprezentativních důvodů), a ten zase po příjezdu do firmy bezpečně zaparkovat.

Garáž, resp. počet parkovacích míst, by tak mělo být možné co nejsnadněji rozšířit, navíc s minimálními náklady a bez zbytečných průtahů.

A právě k tomu jsou jako stvořené mobilní garáže. Možnosti jsou na tomto poli poměrně široké – jak luxusní plechové garáže s omítkou, tak betonové garáže pro náročné. Obojí lze umístit prakticky kdekoliv a podle potřeby rozšířit přistavěním dalšího kusu a jeho následným propojením se stávající jednotkou. Obzvláště v případě velkých plechových garáží se hodí předělit prostor příčkou na několik samostatných parkovacích míst s vlastním nebo propojeným vstupem
a vjezdem. Důkladná konzultace před koupí navíc mnohdy otevírá zcela specifické možnosti a cesty přímo na míru pro potřeby daného klienta.

Velkým plusem je v tomto směru bohatá paleta rozměrů a příslušenství.


Už při výběru je přitom vhodné poohlížet se po prostornějších modelech – ideálně by garáž měla disponovat alespoň jedním parkovacím místem navíc oproti současným potřebám. Pokud máte ve flotile aktuálně spíše sedany, ovšem výhledově se jeví pořízení dodávky, vyplatí se předběžně investovat do zvýšených modelů garáží.

Požadavky firem se neustále mění, a proto je praktické, aby bylo možné garáž v případě potřeby trvale či dočasně přesunout jinam, v případě plechové garáže i demontovat. Montované mobilní garáže tuto možnost, jak je z názvu patrné, nabízejí.

Styl

Firemní garáže, ale také třeba přístřešek na auto by měly být současně reprezentativní a vypadat moderně, což přispívá k celkovému pozitivnímu image firmy.

Proto mají i naše prémiové garáže atraktivní venkovní omítku s možností výběru barvy, takže je nerozeznáte na první pohled od zděných – i když
i u nich je kvalitní venkovní omítka samozřejmostí. Stejně tak bohatá možnost úprav či výběr dostupných typů vrat.

NÁŠ TIP: