Vybrali jsme garáže, které se těší oblibě mnoho let a nejinak tomu bude určitě i v tom nadcházejícím. Pokukujete-li po prostorné garáži pro dva vozy či zřízení dílny, jsou tyto tři vybrané modely právě pro vás.

Montovaná dvojgaráž s omítkou a plochou střechou

Je jedním z dlouhodobě nejprodávanějších modelů montovaných garáží v sortimentu Hobbytec. A není divu – patří k těm, které nabízejí široké využití a možnosti.

V základu se jedná o mobilní garáž s plochou střechou, barevnou omítkou dle výběru z aktuální palety, s dvěma parkovacími místy a samostatnými vjezdy. Dvojici vrat však lze eventuálně nahradit jedněmi společnými. Pokud se otevřený prostor přepaží příčkou, vzniknou tak dvě zcela oddělené jednotky. Stejně tak lze provést i další garážové úpravy.

V nabídce pak najdete hned 14 rozměrových variant tohoto všestranného modelu, který je rovněž často pořizován rovnou jako dílna.

Montovaná garáž s přístřeškem a sedlovou střechou

Elegantnější provedení klasického modelu se sedlovou střechou je vhodné zejména ke stavbám , které mají rovněž tento typ střechy. A rozhodně do míst, kde sedlové střechy nařizuje místní vyhláška, jako jsou zpravidla CHKO apod.

Modelu pak dominují také velká vrata přes celou čelní část garáže, umožňující pohodlný a snadný vjezd i s větším vozem, stejně tak manipulaci s rozměrnějšími předměty a vybavením garáže.

 

 

Montovaná garáž s čelním přístřeškem

Jedná se o oblíbenou variaci výše zmíněného modelu, i tento disponuje dvojicí parkovacích míst a nabízí další nové možnosti využití.

Základem je samostatný uzavřený garážový prostor s vjezdem, součástí je pak kryté parkovací stání v podobě otevřeného přístřešku, který je nejen nyní, v zimních měsících, k nezaplacení. V těch letních totiž může být kromě parkování využit jako zahradní pergola.

Oblíbený je tento model i u majitelů jednoho vozu, jelikož jim dává možnost vybrat si, jakým způsobem chtějí právě parkovat. To se zejména hodí, pokud opouštíte s vozem domov i několikrát denně. A rozhodně za deštivého počasí. Nemuset pokaždé otevírat a zavírat vrata také ušetří cenné minuty

Model je navíc oblíben i v rodinách s více vozy, protože je poměrně běžné, že např. ženy preferují, mají-li tu možnost, parkování vozu pod přístřešek na auto.