Potřebujete stylové a účelné kryté parkování pro svůj automobil a současně přemýšlíte, jak dlouhodobě a efektivně snížit náklady na energie? Pak fotovoltaický přístřešek na auto, jako je např. SOLAR ENERGO, může být tím pravým řešením.

solarni pristresekObzvláště, pokud si plánujete také pořízení elektromobilu, ten pak totiž budete mít možnost jednoduše a kdykoliv nabíjet z pohodlí domova.

S fotovoltaickými panely tvořícími zastřešení přístřešku získáte malou soukromou elektrárnu, navíc napájenou do distribuční sítě, takže nejen budete moci ukládat přebytečnou energii na pozdější použití do akumulační baterie, ale případně ji prodáte ostatním a své náklady na provoz energií v domácnosti ještě více snížíte.

Výkon domácí elektrárny totiž může dosahovat až 9,80 kWp, což v místních klimatických podmínkách (vycházíme-li z údajů získaných prostřednictvím kalkulačky Evropské komise) představuje přibližně
10 000 kWh ročně. Pro běžnou českou domácnost se tedy jedná o více než dostatečný výkon. A postačí i základní fotovoltaický přístřešek pro auto, anebo třeba zimní zahrada či pergola.

To znamená, že nemusíte řešit komplikace a otázku estetiky při umístění fotovoltaických panelů na střechu domu, jak je v současnosti standardem. Panely jsou v tomto případě plnohodnotnou a na pohled atraktivní součástí krytého stání.

Solární přístřešek pro auto SOLAR ENERGO2 dodáváme v několika typizovaných rozměrech, ale jsme schopni realizovat také řešení na zakázku. Samotné fotovoltaické panely disponují nejmodernější technologií, fotovoltaika je pak integrována do bezpečnostního skladu přístřešku, jehož nosnost je rovněž nadstandardní – hravě unese sněhovou nadílku o váze 450 kg/m².

Cena solárních panelů je již samozřejmě zahrnuta v ceně přístřešku. Pro bližší informace nás kontaktujte, v rámci kompletního klientského servisu jsme schopni zajistit i vyřízení dotace, kdy aktuálně dosahujeme úspěšnosti 99 % kladně vyřízených žádostí. Případně pokryjeme
i kompletní financování do výše pořizovací ceny bez nutnosti ručení. A to prostřednictvím bankovní hypotéky s 20letou splatností. Pohodlně, on-line a během pár dní.

Ideální řešení s rychlou a vysokou návratností nejen pro domácnosti, ale také podniky.